Команда весільного сайту Hot Wedding розпочала роботу над змінами: ми відновили усі можливості порталу, що вже були запроваджені, та активно закликаємо вас використовувати їх на повну. Подбайте про своє портфоліо, розмістіть актуальні ціни, відгукуйтесь на звернення клієнтів - більше порад по заповненню анкети та щодо вашого профілю читайте у наступній новині.

Великі плани - великі можливості

Усі, хто працює над порталом Hot Wedding перейнялися ідеєю: великі плани, реалізовані у корисні функції сайту, дають великі можливості. Тож час розповісти, які 6 нововведень чекають на вас незабаром:

  • на порталі стануть доступними нові категорії - Звук/ Світло/ Ефекти, Поліграфія та Фотокниги, Ювелірні вироби (прикраси), Аксесуари, Флористика, Артисти, Перший танець та Весілля закордоном

  • блог сайту наповниться корисними та актуальними матеріалами на весільну тематику: практичні поради, весільні тренди, рекомендації спеціалістів

  • також у блозі з’являться цікаві інтерв’ю з кращими профі весільної сфери - як у текстовому, так і у відеоформаті  

  • буде оновлено та відновлено розділи “Фото дня” для фотографів та “Відео дня” для операторів

  • також з’являться нові номінації для спеціалістів інших напрямків весільної справи - яких саме, поки що залишимо у секреті, але буде дуже круто!

  • активно розвиватимуться групи порталу у соціальних мережах, що дасть вам ще більше можливостей для отримання нових замовлень!

Слідкуйте за нашими новинами, приєднуйтесь у соціальних мережах:

 

І обов’язково залишайтесь з Hot Wedding - буде гаряче!

 
08 Березня 2018