Вхід Реєстрація

Весільні дрібниці: подушечка для обручок

Весільні дрібниці - це не ті речі, без яких ваше весілля може обійтися. Це різні аксесуари для весілля, які зроблять ваше свято затишним і особливим. Здавалося б, такий незначний елемент декору - весільна подушка для обручок. Але все ж, як сильно змінює вона загальне враження від церемонії одруження! Замініть тацю, на якій зазвичай подають персні в РАГСі, на красиву подушечку для обручок в стилі свого весілля і збережіть на пам'ять милу дрібничку!

подушечка для колец из войлока фото

Важливі нюанси створення подушки для кілець

Крім того, що даний весільний аксесуар повинен бути виконаний в стилі вашого свята, є ще кілька важливих зауважень до його виготовлення:

Залежно від стилю і тематики весілля, у якості підставки для ювелірних прикрас ви можете використовувати інші - більш оригінальні речі. Але подушка для обручок - це класика, тому розберемося, якими за видом кріплення вони бувають.

"Затишне гніздечко"

Так умовно можна назвати подушечку, де ювелірні прикраси на весілля лежать, немов в гнізді або кошику. Можна додатково закріпити прикраси і там - наприклад, за допомогою стрічок.

подушка для колец гнездом фото

Подушка для кілець зі стрічками

Лаконічно і ніжно буде виглядати тримач для обручок, на якому вироби закріплені за допомогою стрічок. Важливо заздалегідь потренуватися розв'язувати стрічку, щоб під час церемонії не виникло затримок.

подушка для колец из лент фото

Квіткова подушечка для обручок

Дуже незвично і гарно виглядатиме тримач, оформлений квітами або такий, що за формою повторює квітку. Вироби для одруження можна покласти в середину бутона або заховати в пелюстках. Ще варіант - зробити квіткову рамку, а в заглиблення покласти прикраси для церемонії.

подушка для колец с цветами

Чим прикрасити подушку під обручки?

В оформленні даного виробу радимо використовувати бісер, перли, кольорові намистини, мережива, атласні стрічки. Буде символічно і красиво, якщо для декору підставки під кільця ви використовуєте старовинну брошку або намисто, що дісталися від бабусі.


Вкладіть максимум сенсу в оформлення весільних аксесуарів. Це потрібно не гостям, а вам, в першу чергу, адже особливий день повинен бути особливим в кожній деталі!

Фото:Pinterest

 
Кількість переглядів: 1358
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь