Вхід Реєстрація

Втілення в життя ідей для обручок!

Коли молода пара знаходиться на етапі планування свого весілля, приймається не одна сотня рішень. Але однією з найважливіших, буде вибір обручок. Банкет закінчиться, плаття нареченої і костюм нареченого будуть порошиться в шафі, а обручки залишаться на пальці на все життя. І важливо, щоб вони поєднували в собі комфорт, високу якість і дизайн, який буде відповідати характеру і смаку свого власника. Якщо пара прагне до реалізації неординарних ідей - це в першу чергу гідно поваги.

обручки для наречених фото

Цікаво, що ювелірне мистецтво не сприймається як складно-технологічна справа, а більше оповите таємницею створення і розглядається під романтичною призмою. Мало хто знає, що виготовити обручки на замовлення не просто, це досить тривалий, і трудомісткий процес і в залежності від складності, може зайняти у майстри до трьох тижнів. Але очікування того варте і не можна порівняти його з отриманим результатом.

Фахівці ювелірної майстерні Best Gold Service стверджують: створення ексклюзивної ювелірної прикраси починається з ідеї

Як раніше говорили, обручки - це золоті прикраси на все життя. Важливо, щоб в таких виробах було поєднані якість і унікальний дизайн. Сьогодні більшість молодят прагнуть проявити свою індивідуальність, і якщо ви відноситесь до даної категорії людей і не приймаєте буденність, тоді вам в майстерню Best Gold Service, де досвічені ювеліри втілять в життя всі ваші золоті побажання, і у вас будуть обручки мрії. Головне, що необхідно знати нареченому і нареченій, -створення ексклюзивних обручок завжди починається з ідеї і продуманої концепції.

обручки з білого золота фото

Сучасні стильові напрями у дизайні в деякому сенсі диктують варіанти «вибору» в магазинах, але можна самостійно підібрати дизайн на свій смак, не орієнтуючись на моду. Поява нових матеріалів надає ґрунт для цікавих рішень. В останні роки найбільш популярним стало біле золото: його холодне мерехтіння вабить і неабияк привертає увагу. Ідеальним поєднанням стануть обручки з діамантами в білому золоті. В каталозі Best Gold Service також представлені і традиційні варіанти, коли пара обручок це: класичний чоловічий перстень без каменів і жіноча, на якій є розсип з декількох дорогоцінних каменів. Але є і такі унікальні пропозиції, коли з діамантами представлені обидві прикраси і жіноча, і чоловіча. Відзначимо також, що тенденція за роки склалася така, що молоді люди вибирають кільця не тільки з білими діамантами, але також і з чорними діамантами, синіми сапфірами і червоними рубінами. Але, особливою популярністю чорні діаманти користуються саме у чоловічих обручках.

Замовити обручки в Київ просто, але це прикраса на все життя, і важливо щоб вони були якісними. Тому таку роботу потрібно довіряти тільки професіоналам, якщо ви хочете отримати дійсно «парні» весільні кільця.

Розміщено за підтримки: Best Gold Service

Кількість переглядів: 2822
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь