Заповнена анкета на порталі Hot Wedding дозволяє вам, як професіоналу у сфері весільних послуг, надати клієнту найважливішу інформацію про себе та свою пропозицію. Поговоримо про загальні дані, які стосуються усіх видів послуг, та специфічну інформацію - відповіді на важливі запитання, які хотіли би знайти клієнти у вашому профілі.

Базові можливості весільного порталу Hot Wedding

Призначення порталу Hot Wedding - мінімізувати ту комунікацію між професіоналами та замовниками, яка відволікає від важливих справ і не призводить до співпраці. Усі важливі для вибору весільного фахівця дані розміщуються у каталозі порталу - це ціни, знижки, контакти, приклади робіт та поле з довільною інформацією про вас.

Звісно, найбільше з переліченого, клієнтів цікавлять актуальні ціни на послуги. Якщо вартість ваших послуг зросла, виправте цю інформацію у вашому профілі. Розбіжність зазначених і реальних цін - це те, що найбільше розчаровує замовника. Також Hot Wedding містить унікальну дисконтну систему на термінові замовлення. Як відомо, отримати замовлення у сфері весільних послуг напередодні свята вкрай важко. Збільшіть свої шанси закрити вільну дату, надавши знижку.  

Ще один важливий пункт - це ваше портфоліо. Розмістіть туди якісні приклади робіт, якими справді пишаєтесь.

Розкажіть про себе правильно: яку інформацію шукають клієнти

Одна з можливостей профілю професіонала - поле для інформації “Про себе”. Там ви можете розповісти про свої принципи роботи та погляди на життя, а також надати додаткову корисну інформацію. Що саме - розглянемо важливі пункти для різних категорій:

 • Якщо ви фотограф, зазначте в описі про себе географію своїх послуг (чи працюєте ви в інших містах та країнах). Вказуйте, які додаткові послуги, окрім фотозйомки дня весілля, надаєте (чи робите ретуш фотографій та у якій їх кількості, у якому вигляді віддаєте відзнятий матеріал, чи робите дизайн фотокниг)

 • Якщо ви відеооператор, розкажіть більше про свою роботу (чи створюєте сценарій, які відеороботи готуєте - кліп, фільм, SDE тощо)

 • Якщо ви ведучий чи тамада вказуйте, якими мовами ведете весілля

 • Якщо ви музикант, надайте більше інформації про свій репертуар, зазначте, якими мовами виконуєте композиції

 • Якщо ви - представник весільної агенції чи весільний координатор, розкажіть детальніше про спектр ваших послуг

 • Якщо ви ресторатор чи адміністратор закладу, згадайте в описі, скільки місць є у вашому бенкетному залі, які додаткові можливості пропонує ваш заклад     

 • Власники весільних салонів можуть перелічити послуги, які надають - продаж, прокат, пошиття суконь

 • Якщо ви пропонуєте шоу-програму, розкажіть про її тривалість та особливості

 • Якщо ви пропонуєте автомобілі чи кортежі напрокат, дайте інформацію про марки авто, які є у вашому автопарку

 • Якщо ви займаєтесь весільною випічкою, розкажіть яке саме солодке готуєте і в яких кількостях

 • Якщо ваша спеціалізація - кейтеринг - зазначте, що саме пропонуєте замовникові

 • Якщо ви займаєтесь оформленням весіль, напишіть про декори, які виготовляєте, вкажіть чи спеціалізуєтесь додатково на флористиці і т.п.

 • Якщо ви надаєте послуги краси, вкажіть якими вміннями володієте, чи поєднуєте кілька напрямків - візаж, перукарську справу та догляд за нігтями.

Діліться з потенційними клієнтами дійсно цінною інформацією про себе. Той, хто дає коротку, але вичерпну відповідь на запит замовника у своєму профілі, має більше можливостей отримати роботу та піднятись у ТОП рейтингів порталу.

08 Березня 2018