Незвичайні пропозиціі: Марія та Михайло (Львів)

Знайомтеся, це Марія та Михайло зі Львова. Разом вони вже 4 роки. У їхніх стосунках було, мабуть, все, що зазвичай переживає кожна пара під час розвитку стосунків...

До чого це призвело? Давайте дізнаємось разом.
 

Як і де ви познайомились із вашим коханим?
Ми з Михайлом познайомились 7 років тому на Великдень, граючі у запальні ігри у Шевченківському гаю. Та в той день нічого особливого в ньому я не помітила, а наступні спроби зустрітись і погуляти одразу ж відкидались. Та, виявилось, Михайло з тих наполегливих хлопців, які просто так не здаються. І лише через 3 роки я погодилась сходити з ним на чай. І там я і закохалася в нього, і до тепер ми разом!

Скільки часу ви зустрічались, перш ніж отримали пропозицію одруження і чи було це для тебе несподіванкою?
4 роки зустрічань - і освідчення! Несподіванкою - це м'яко сказано. Це був шок!

Маріє, а як саме тобі запропонували одружитися?
Як і в усіх парах, у нас були свої чвари і негаразди, і на початку літа ми з Михайлом розійшлись - поставили жирну крапку і зась вертатись в минуле.
Пройшло літо, я всіляко боролась із почуттями та у вересні вирішила змінювати своє життя - пробувати щось нове, відкривати нові горизонти. Захотіла в небо! Хотіла стати пташкою і літати по світу - пішла на співбесіди у авіалінії Emirates. Дівчина я не дурна, пройшла перший, другий і третій етап співбесіди, і ось через 3 дні я їду до Києва на фінальну співбесіду, по закінченні якої, - підписання контракту і виїзд в ОАЕ через 2 місяці. Welcome new life! Та все сталось не так, як гадалось....

Про мої наполеонівські плани знали дві людини - і цього виявилось достатньо, щоб Михайло взнав, що коїться. За весь цей час - з червня до кінця вересня - ми з ним не зустрілись, не зідзвонились і не списались жодного разу! Та у вечір 30 вересня мені задзвонив його друг. Він попросив зустрітись. Моя жіноча цікавість не дозволила не погодитись. Він мене провів у парк, де на коліні зустрів мене Михайло, з рукою, серцем і колечком. Ось так страх втрати породить сім'ю! :)

Просто неймовірні пристрасті! Коли плануєте одружитись?
Я обожнюю зиму, тому весілля плануємо 28 січня :)

Команда нашого весільного порталу щиро вітає вас із заручинами та бажає веселого весілля і щасливого сімейного життя!

Кількість переглядів: 30
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Зворушливі весільні фото, які не можна не зробити

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь