Вхід Реєстрація

Чи варто вибирати обручки 585 проби з діамантами?

Обручки - незмінний символ шлюбу. Саме ними подружжя скріплює дані один одному клятви бути разом і в горі, і в радості. Не дивно, що вибору та купівлі обручок пари приділяють так багато часу і сил. Дуже стильний, сучасний і навіть розкішний варіант - обручки, прикрашені діамантами. Найбільш популярними останнім часом стали обручки 585 проби з діамантами.

Золоті каблучки для заручин фото

Золото 585 проби

Золото 585 проби - це найбільш популярний вид металу, який використовується при створенні практично всіх обручок. Це дуже гармонійне і правильне поєднання сплаву і чистого золота в процентному співвідношенні. Саме воно має той самий благородний колір, який підходить всім без винятку.

Каблучки 585 проби - це оптимальний і практичний варіант. Такі вироби мають гарний і насичений колір, вони практичні і не деформуються через найменший вплив зовнішніх факторів.

До складу золота 585 проби входять 58,5% золота і 41,5 відсоток сплаву, в який додається мідь, нікель, паладій - саме вони наділяють золото його кольором. Через досить велику кількість сплаву обручка виходить твердою і практичною для щоденного носіння, а високий відсоток вмісту чистого золота робить виріб досить м'яким, щоб розтягнути його в разі потреби.

 

Який діамант краще вибрати?

Ціна на діамант залежить від кількості каратів в ньому. Чим більше діамант, тим вище вартість каблучки. Але якщо каблучки для заручин часто інкрустують великими каменями від 1 карата, то для весільних обручок підійде і маленький камінь 0,3-0,5 карата. Можна використовувати один камінь або ж прикрасити золотий обідок цілим розсипом таких каменів. Як правило, маленькі діаманти не саджають на "лапку", а вставляють у виріб, тому не обов'язково брати найчистіший діамант, що також значно заощадить гроші.

Золоті обручки з діамантами фото

Що враховувати при виборі?

Від широкого асортименту обручок, пропонованих ювелірними магазинами, розбігаються очі. Наприклад, на сайті https://zolotakraina.ua/kolca/ представлені десятки видів обручок. Але при виборі потрібно враховувати деякі фактори.

По-перше, це колір золота. Жовте або "лимонне" золото вибирають люди, які прагнуть демонструвати свій статус, і прихильники класики. Вони яскраві і помітні. Рожевому золоту віддають перевагу любителі вінтажу, прикрас під антикваріат. Біле золото все частіше вибирають молоді пари, адже від обручок такого кольору віє свіжістю і стилем.

По-друге, увагу слід приділити розташуванню каменю. Якщо каблучка гладка, то прикрасити її можна розсипом або візерунком з каменів, рівною доріжкою або ж придбати виріб з одним великим каменем. Все популярнішими стають обручки, які відрізняються у чоловіка і у жінки. Наприклад, один великий камінь у нареченої і діамантова доріжка у нареченого.

 

Чому варто вибрати саме таку каблучку?

Якщо ви все ще вагаєтесь, то причин вибрати саме такі обручки кілька:

  1. Доступна навіть для людей зі скромним бюджетом ціна.

  2. Прикраса довго зберігає свій блиск і вигляд, навіть якщо носиться щодня.

  3. Діамант - твердий камінь, який практично не схильний до механічних пошкоджень.

  4. Виріб практично неможливо деформувати.

  5. Широкий асортимент каблучок із золота 585 проби з діамантом є практично в будь-якому магазині.

Купівля обручок - це важливий крок, адже більшість пар носить їх постійно. Цей аксесуар буде супроводжувати вас впродовж довгих років життя, а тому він повинен не тільки добре виглядати, але і бути міцним, надійним.

Кількість переглядів: 301
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь