Вхід Реєстрація

Фототовари для фотографів на весілля

Вибір обладнання має першочергове значення для створення оригінальних якісних знімків при фотографуванні весілля. Наявність повноцінної бази дозволить реалізувати поставлені завдання в жанрі весільної фотографії максимально вдало. Фототехніка перевірених брендів від фотомагазину Вточку в поєднанні з умінням фотографа допоможуть зробити знімки в чіткій відповідності до професійних стандартів та передати в них особливу чарівність важливого дня.

Фотокамера весільного фотографа фото

Вибір фотокамери

Базовий елемент для отримання вдалих результатів фотозйомки - це камера, її вибір важливий як для весільного фотографа-початківця, так і для досвідчених фахівців. Зверніть увагу, що хороший фотоапарат відповідає таким вимогам:

  1. Комплектується змінними об'єктивами. Вдалий ракурс можна «зловити» за допомогою захоплення вдалих сцен під зручним кутом зйомки. Для цього підійдуть ширококутні об'єктиви і телеоб'єктиви.

  2. Наявність зовнішнього спалаху. Освітлення не стане на заваді при виборі фотоматеріалу для цікавих кадрів.

  3. Висока роздільна здатність для реалізації завдання знімання зображення з дальньої відстані, щоб обрізати кадр при редагуванні.

Сучасні цифрові камери дозволяють весільному фотографу зробити потрібну кількість знімків з метою вибору ідеальних моментів. Плівкові фотоапарати не наділені такими перевагами, тому найнадійнішим інструментом буде все ж таки цифрова камера.

Різноманітність моделей фотоапаратів прославлених брендів і марок в широкому ціновому діапазоні вводять в оману фотографів-початківців, які ще не мають практичного досвіду в фотосправі. Успіх зйомки залежить навіть не від бренду камери, а від того, наскільки ви знаєте свій фотоапарат і орієнтуєтеся в тому, як він поводитиметься в залежності від обставин для адекватного виконання фотозадач з урахуванням побажань замовника.

Прийнятні вимоги до фотокамери є такими: роздільна здатність не менше 8 Мп і низькі шуми при ISO 800. Чим вище ці та інші параметри, тим чіткішими і більш насиченими будуть фотознімки, що дозволяє виділяти їх частину і обрізати без шкоди для якості.

Змінні об'єктиви для весільної фотозйомки фото

Базова комплектація рюкзака весільного фотографа

Наявність двох камер буде гарантією успішної фотозйомки, адже тоді обладнання, що раптово вийшло з ладу, не зможе перешкодити відзняти важливу подію. Якщо у вас тільки основна робоча камера, візьміть другу аналогічного рівня напрокат. Власна друга камера буде тільки плюсом, адже ви зможете добре опанувати її налаштування і не втрачати час в критичній ситуації на вивчення малознайомого інструменту.

 

Який об'єктив вибрати

  1. Ширококутний об'єктив. Він здатен передати об’єм простору в банкетному залі або захопити в кадр велику кількість людей одночасно. Оптимальна ширина для весільної фотозйомки - 28 мм.

  2. Телеоб'єктив. Вдалі результати зйомки демонструє телеоб'єктив, забезпечуючи виразні великі плани. Рекомендована фокусна відстань - 85 мм.

  3. Зум-об'єктиви допомагають пристосуватися до мінливих умов зйомки.

Зверніть увагу на швидкість об'єктива, що безпосередньо впливає на рівень освітленості і можливість контролювати глибину різкості. Якісні об'єктиви коштують дорожче, але їхня вартість виправдовує себе, дозволяючи отримати ідеальні весільні фотографії.

В першу чергу це пов'язано зі слабким освітленням в залі реєстрації або в церкві, особливо в похмурі дні. Вирішити проблему допоможе використання спалаху, що робить можливим отримання яскравих зображень при тьмяному освітленні. Якщо ваша оптика не є достатньо світлосильною, можна використовувати штативи і робити більш короткі витримки.

Для отримання якісних знімків і бажаного результату ви повинні ретельно відпрацювати всі можливі ситуації з вашою технікою. У цьому випадку досвід навіть важливіший, ніж бренд використовуваної для весільної фотозйомки камери.

Сумка фотографа фото

Додаткові аксесуари

Для отримання розсіяного світла вигідно використовувати софтбокси, що показують найкращі підсумкові результати. Частина освітлення розсіюється навколо об'єкта зйомки, через що знімок буде просто приголомшливим. Цього ж ефекту можна домогтися, направляючи камеру наверх, в стелю, або в сторону.

Світловідбивачі дозволяють регулювати світлові потоки, заповнюючи тіньові місця без використання спалаху. Вони зручні в експлуатації, завдяки складеній формі і невеликому обсягу. Єдина незручність - вам буде потрібен помічник для їхнього встановлення.

Ретельний вибір устаткування, яке розміщується в фоторюкзаку, допоможе раціонально організувати ефектну весільну фотозйомку. Попередня підготовка в вигляді вибору вигідних ракурсів і обов'язкових етапів зйомки в поєднанні з несподіваними кадрами дозволить полегшити роботу фотографа для успішної реалізації планів фотозйомки.

Кількість переглядів: 673
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь