Вхід Реєстрація

Краса без жертв: вибір плойки, яка не зашкодить волоссю

Хвилясті локони або кумедні афро-кучері час від часу робить кожна власниця прямого або злегка хвилястого волосся. За допомогою плойки іноді укладають волосся і ті, хто від природи наділений пишною і густою кучерявою шевелюрою. І, звичайно, у день весілля в створенні бажаної і ідеальної зачіски, яка буде тішити весь день, багатьом нареченим не обійтися без допомоги плойки!

фото з зачіскою

Щоб уникнути погіршення стану волосся під впливом високих температур представниці жіночої статі:

 

Критерії вибору «безпечної» плойки

Довіряючи плойці свій щоденний образ, а вже тим більше весільний, необхідно бути впевненою в безпеці і надійності приладу. Які параметри варто оцінювати в першу чергу, щоб не прогадати і вибрати плойку, практично нешкідливу для волосся?

блондинка з плойкою

Покриття

Від якості покриття плойки безпосередньо залежить ступінь шкоди волоссю. Так, моделі з поверхнею з металу сушать локони, а пристрої зі «срібним» напиленням живлять і оздоровлюють його.

Найбезпечнішими вважаються пристрої з покриттям з:

За посиланням https://www.moyo.ua/bt/tekhnika-lichnogo-po/schipci-dlya-ukladki/ployki-keramicheskie/ доступна плойка з кераміки для великих, дрібних і середніх локонів.

 

Виробник

Найбільш надійно віддавати перевагу розробкам тих компаній, які спеціалізуються саме на виробництві засобів і приладів для догляду за волоссям. Такі бренди, як правило, в процесі створення продукції використовують екологічні та надійні матеріали. Крім того, їхні розробки підтримують унікальні технології, які здійснюють помірний вплив на стан зачіски.

Якісні пристрої для укладки виробляють багато європейських, азіатських і американських компаній. Серед них: Ровента, Ремінгтон, Філіпс, Дайсон.

фото шатенка з накручувальною плойкою

Температурні параметри

Бігунок, призначений для підвищення і зниження температури, - той елемент, який дозволяє адаптувати налаштування плойки під індивідуальні особливості волосся. Так, для тонкого і ослабленого краще вибирати режим з мінімальним нагрівом, а для жорсткого, гладкого і густого - відповідно, з максимальним.

Вартість

Для домашнього використання зовсім не обов'язково купувати найдорожчу з доступних на ринку професійних плойок. Але і економити на приладі для укладки не варто. Оптимальний варіант, який і по кишені не вдарить, і волоссю не зашкодить - модель з середнього цінового сегменту.

 

Підтримувані технології та особливості

Зробити процес експлуатації плойки безпечним і комфортним можуть три фішки.

Грамотний підхід до підбору плойки - це шанс зберегти волосся сяючим і здоровими навіть після тисячі укладок!

Будьте чарівними в день весілля і завжди: здоров'я та краси вашому волоссю!

Кількість переглядів: 193
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь