Вхід Реєстрація

Marry me: як англійська допоможе підготуватися до весілля

Для когось весілля - причина поставити звичне життя на паузу і повністю зануритися в організаційні клопоти, а для інших, навпаки - пора нових можливостей і ідеального часу для самовдосконалення. Звичайно, мова не про глобальні зміни, а, наприклад, про освоєння корисних навичок і знань. Ми "за" те, щоб наші наречені ставали не тільки щасливішими, а й успішнішими. Тому сьогодні переконаємо вас: вивчення англійської мови з Grade допоможе підготуватися до весілля і впровадити якісні зміни в життя після нього!

Онлайн курси англійської: дівчина, пара вивчають мову фото

5 причин вчити англійську мову перед весіллям

Ніколи не пізно почати вчити мову. Як правило, люди просто шукають відмовки - справи, турботи, фінансові проблеми - щоб відкласти важливу справу, яка потребує часу і зусиль. Але ми впевнені, що весілля може стати чудовим мотиватором для того, щоб нарешті вдосконалити свої знання, вивчити мову для спілкування або здати мовний іспит, який відкриє нові горизонти для кар'єри і життя.

Якщо ви досі шукаєте приводи, щоб нічого не змінювати, ми готові протиставити їм 5 вагомих причин, які переконають вас: весілля - найкращий стимул для самоосвіти. Отже, знання англійської нададуть вам:

  1. Можливість знаходити і розуміти інформацію про весілля на іноземних ресурсах. Більшість наречених надихається ідеями для свого торжества на прикладах європейських і американських весіль. Вивчення англійської Online дозволить в комфортній атмосфері зануритися в процес і отримати максимум користі. З новими знаннями ви зможете безперешкодно читати корисні статті та експертні замітки про організацію весілля, оптимізацію бюджету, оформлення події, декор, зроблений власноруч і т.п.

  2. Можливість організувати весілля за кордоном. Свято на березі моря або океану, а також в улюбленій європейській країні - популярний тренд останніх років. Але, звісно, такий захід вимагає контактів з іноземцями: потрібно знайти готель для проживання, домовитися про фотозйомку у вподобаних місцях, знайти підрядників, яких немає змоги запросити з собою з рідної країни і т.п. Володіючи англійською, ви будете почуватися вільно і вирішувати всі питання без непорозумінь і постійної допомоги перекладача.

  3. Можливість подолати мовний бар'єр і легко спілкуватися з іноземними гостями. Якщо пара інтернаціональна, і на святі будуть гості, які не розмовляють вашою рідною мовою, володіння англійською буде просто незамінним. Спілкуючись з гостями безпосередньо, ви створите для них атмосферу комфортного свята.

  4. Можливість вирушити в медовий місяць в будь-яку точку світу і відчувати себе там, як вдома. Не володіючи англійською, звичайно, можна подорожувати. Але якщо ви плануєте насичений відпочинок - з відвідинами музеїв, театрів, зануренням в культуру народу, популярна іноземна стане головним інструментом, що дозволяє розуміти більше і отримувати задоволення від подорожі.

  5. Можливість почати нове життя в усіх сенсах одразу після весілля. Одруження - ідеальний переломний момент в долі людини. Якщо ви були незадоволені своєю роботою, не дозволяйте їй руйнувати почуття щастя від подружнього життя. Знання англійської відкриють перед вами нові перспективи - починаючи від нових кар'єрних можливостей вдома і аж до переїзду з коханою людиною в іншу країну.

Не відкладайте важливі починання на потім - почніть вже змінювати на краще не тільки особисте життя, але і себе!

Книги про країни фото, паспорта, руки, обручки фото

Онлайн вивчення англійської перед весіллям: чому це зручно

На жаль, підготовка до весілля не скасовує необхідність ходити на роботу і не позбавляє від щоденних домашніх турбот. Відвідування уроків з репетитором або поїздки на курси через все місто кілька разів на тиждень напередодні весілля будуть вимотувати і займати багато часу. Не варто жертвувати хвилюючими моментами планування довгоочікуваного свята раптово заглибившись у вивчення іноземної мови. Краще - ефективно розподіляти свій час, вивчаючи англійську онлайн.

Курси в онлайн-форматі - це:

Пам'ятайте, що весілля - не перешкода для самоосвіти, і починайте роботу над собою і своїми знаннями без зволікань.

Кількість переглядів: 1132
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь