Вхід Реєстрація

Незвичайний подарунок: де купити їстівні букети в Києві?

Ми звикли, що до подарунка на весілля, ювілей, звичайний день народження має бути доповнення у вигляді букета квітів. Але іноді хочеться здивувати одержувача, придумати щось нове й оригінальне. Неординарною новинкою на флористичному ринку стали їстівні букети в Києві.

Що таке їстівний букет?

Мода на їстівні букети з'явилася зовсім нещодавно, але за кілька років з моменту народження цього явища воно впевнено зайняло лідируючі позиції на флористичному ринку. Секрет успіху в оригінальності й практичності. Адже такими букетами можна милуватися, а можна ними перекусити.

Їстівний букет: м'ясний, овочевий букет фото

Їстівним букетом називають композицію з фруктів і овочів, яка оформлена у вигляді букета і доповнена оригінальним декором і травами. Варіанти різні:

  1. Букет з фруктів - в складі в основному тропічні фрукти, але можуть бути доповнені квітами і флористичним декором для створення гармонійної композиції.

  2. Букет з овочів - дизайн включає овочі, іноді трави і спеції. Чи не найпопулярніший, але дуже практичний подарунок.

  3. Букет з солодощів - в складі цукерки, шоколад та інші солодощі. Варіантів на тему солодких композицій дуже багато, адже їхня популярність зростає.

  4. М'ясний букет - ідеальний подарунок для чоловіка, який прийдеться до столу. Складається з ковбас і копченостей.

Всі складові букета підібрані ретельно, щоб композиція мала гарний вигляд і відповідала приводу.

Переваги їстівних букетів

Квіти - це красиво, але зовсім не практично. Безсумнівно, квіти принесуть позитивні емоції, наповнять дім чудовими ароматами, але незабаром відцвітуть. У їстівних букетів в цьому сенсі є важлива перевага. Вони мають не тільки естетичну привабливість, а й практичну цінність.

Їстівна композиція має й інші переваги перед класичними букетами з квітів:

  1. Унікальність - цей варіант подарунка є оригінальним і ще не встиг набриднути. Багато хто здивується, отримавши такий незвичайний презент.

  2. Практичний - викидати букет не потрібно, адже його можна просто з'їсти. До речі, часто правильно підібрана композиція стає основною окрасою святкового застілля.

  3. Корисний - особливо це стосується букетів з фруктів, ягід і овочів. Дизайнери створюють навіть спеціальні вітамінні композиції, які містять винятково корисні компоненти.

  4. Універсальний - подарувати їстівний букет можна кому завгодно. Такому подарунку зрадіють чоловіки і жінки, діти і підлітки. Важливо тільки правильно вибирати варіант відповідно до віку та уподобань людини. Діти будуть в захваті від солодощів, а от чоловікам точно припаде до смаку букет з ковбаси і сиру.

Фруктовий букет, композиція з солодощів фото

Вибирати їстівні букети - це складно, але завжди захоплююче. Можна самостійно підібрати складові, щоб отримати композицію, де зібрані найулюбленіші ласощі одержувача. Це допоможе не просто здивувати, але і підкреслити те, наскільки добре дарувальник знає смаки винуватця торжества.

Кількість переглядів: 640
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь