Вхід Реєстрація

Осіння флористика

Осінній букет квітів - справжня благодать для флориста, адже жодна пора року не постає перед нами настільки ж барвистою, різноманітною і щедрою, як осінь. Кольори і відтінки, в які одягається природа вражають уяву, а досвідчений і вмілий майстер прекрасно використовує всі можливості сезону в своїй роботі. Не тільки натхнення можна черпати з краси навколишнього світу, але брати звідти і більш матеріальні ресурси: осінні композиції, крім класичних квіткових складових, нерідко містять і налиті стиглі фрукти, різнокольорове листя, барвисті ягоди і навіть прості гілки і прутики.

Поговоримо про те, яким може бути букет квітів восени, розповімо більше про вибір рослин і форму композиції! Якщо ви запрошені на весілля, день народження або інше свято в цю пору, неодмінно прислухайтеся до наших порад щодо вибору квітів!

Осінній букет з соняшників, гербер, хризантем фото

Осінній букет: секрети форми і вибору квітів

Характерною рисою осінніх флористичних виробів є деяка недбалість і удавана хаотичність, букети переважно мають пухкі розпатлані форми, що може припасти не до душі як поціновувачам строгих правильних ліній, так, і всім перфекціоністам в цілому. Зате яскраво виражені сезонні роботи незмінно дуже теплі, затишні, душевні і зворушливі.

Головною осінньою квіткою, символом флористики календарного періоду, виступає, без всяких сумнівів, хризантема. Ця невибаглива рослина розквітає з відходом літньої спеки і тішить до самих холодів. На сучасному квітковому ринку хризантеми представлені вражаючим різноманіттям видів, форм і відтінків, починаючи від величезних, розміром з диню одноголових велетнів, і закінчуючи кущовими сортами сантіні, бутончики яких не перевищують розміром невелику сливу. Крім того, саме горда хризантема є символом імператорського дому Японії, що має одну з найколоритніших і стародавніх монархічних ліній на планеті.

Окремим рядком варто відзначити весільну флористику, яка переживає справжній бум в останні роки, адже саме перший осінній місяць, так званий оксамитовий сезон, є найулюбленішим серед молодят. І хоча, якраз осіння тематика і не є найпопулярнішою у весільному середовищі, істотно поступаючись більш легким і модерним віянням, але все більше і більше пар воліють організувати свято одруження в національному або сезонному стилі. І ось тут-то наші привітні, зворушливі і природні рішення розкривають себе у всій красі. Звісно, айстра зовсім не півонія, але ж в сучасному світі і наречена далеко не завжди одягнена в пишну білу сукню.

Соняшники в осінній флористиці фото

Підсумовуючи, хотілося б відзначити той факт, що робота флориста стає все більше творчістю, ніж банальної торгівлею, клієнти платять не за товар, а за послуги, креатив і навички, що несказанно тішить всіх представників квіткового цеху. Виконавці отримують величезне задоволення від роботи і ростуть в професійному плані з року в рік. Інтернет магазин Moonflowers.com.ua має не тільки великий штат досвідчених флористів-творців, але і власну мережу кур'єрів з кваліфікованим менеджерським і операторським складом. Це дозволяє тримати високу планку якості і забезпечити цілодобовий режим прийому і виконання замовлень, що дуже важливо для багатьох клієнтів!

Кількість переглядів: 453
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь