Вхід Реєстрація

Парні каблучки для наречених: як вибрати стильний аксесуар?

Весілля — найчарівніший момент у житті пари. І хоча воно швидко минає, на згадку про створення нової сім’ї залишаються заручні каблучки. Так, парні обручки — насамперед свідчення кохання молодят, але водночас це прикраса на все життя, тож обирати треба достатньо прискіпливо. Пропонуємо разом розібратися, які моделі зараз в тренді та на які критерії слід звертати увагу.

Парні обручки на руках фото

Особливості парних прикрас

Перше питання, яке постає перед нареченим і нареченою — однакові чи індивідуальні? Здавна заведено вибирати однакові каблучки для подружжя, проте сьогодні можна вибрати й абсолютно різні вироби.

Попри таку можливість більшість людей надає перевагу парним аксесуарам, оскільки вони символізують одну любов на двох. Їх можна прикрасити гравіюванням дати весілля чи імен чоловіка та дружини.

Парні каблучки для наречених з комбінованого золота фото

Слід зазначити, що мода на обручки з’явилася відносно нещодавно. Раніше їх носили лише на знак вірності та любові до партнера, а зараз вони стали трендовим атрибутом, доступним лише закоханим.

Хоча подібні аксесуари несуть у собі єдність сердець, чоловіче та жіноче кільце таки відрізняються. Для жінок найчастіше виготовляють елегантні моделі, прикрашені камінням або напиленням, тоді як чоловіки вибирають більш прості, повсякденні варіанти. Проте обручки завжди виконані в одній стилістиці.

 

Як відшукати свою «пару»?

Якщо ви точно знаєте, якими атрибутами хочете засвідчити своє кохання один одному, то вибрати аксесуари буде не надто складно. Однак слід зважати не лише на оформлення, а й на інші характеристики.

Ювеліри рекомендують орієнтуватися на такі критерії вибору:

Модні тенденції у виборі каблучок

Модні тренди давно вийшли за межі гардеробу, тож їхній вплив на вибір аксесуарів нині відчувається особливо сильно. Це стосується також парних кілець. Завдання ускладнюється ще й тим, що модель має сподобатися обом партнерам.

Обручки з відбитком пальця фото

Серед популярних варіантів:

Однакові обручки для пари — найкращий вибір для майбутнього подружжя, але обирати весільний атрибут необхідно вкрай уважно. Не варто сліпо покладатися на тренди: вибирайте те, що подобається саме вам. Головне, щоб такі прикраси задовольняли вимоги обох молодят.

Стаття створена за матеріалами сайту Zakupka.com.

Кількість переглядів: 1193
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь