Вхід Реєстрація

Весільні каблучки — вибір раз і назавжди

Обручки — незамінний атрибут для укладення шлюбу. Вони купуються не так на короткий період, але в довге подружнє життя. Саме тому їх вибір має бути скрупульозним і уважним, відповідно до всіх запитів та уподобань майбутніх молодят.

vesilni kabluchki

Перед тим, як придбати весільні каблучки, фахівці інтернет магазину Укрзолото радять звертати увагу на якісні параметри та особливості коштовностей.

Який вибрати метал?

Стандартним металом для виготовлення обручок є золото. Споконвіку воно вважається особливо цінним. До того як з'явилися гроші, розплачувалися золотими злитками. Ось з тих часів і існує традиція, що міцність шлюбних зв'язків варто підкріплювати виключно золотом. На сучасному ювелірному ринку є кілька відтінків золота, але все ж таки найпопулярнішим залишається традиційний жовтий або білий колір металу.

Платина — відмінний варіант для весільних моделей кілець, оскільки має високі експлуатаційні характеристики, однак, далеко не всі можуть собі дозволити такі прикраси. Ціна їх надмірно висока.

Срібні прикраси сьогодні теж часто купують. Вони особливо актуальні для тих, кому протипоказано золото через алергічні реакції, та й вартість їх не “кусається”.

Вибираючи весiльнi каблучки, варто звернути увагу на вироби 585 проби. Вони більш міцні та зносостійкі. Плюс до всього, вони мають бути покриті шаром родію. Таким чином вони будуть менш схильні до подряпин, стирання і не вимагатимуть особливого догляду.

За бажання купити комбіновані моделі, тобто виконані із трьох видів золота, важливо пам'ятати про те, що вони можуть вимагати частого чищення.

Гладкі чи фактурні кільця?

Завжди вважалося, що обручки повинні бути гладкими. Так сімейні пари зможуть уникнути проблем та складнощів, що виникли на їхньому життєвому шляху. Але де ви бачили подружжя, яке ніколи не лаялись? Вони є, незважаючи на їхні золоті каблучки. Сучасні пари не бояться забобонів і вибирають різні моделі — з гравіюванням, вставкою з каміння, плетінням та іншим декором. Кращий вибір весільних обручок полягає в їх індивідуальності, потаємності та особистому смаку.

Чим відрізняється обручка від звичайної каблучки?

Головна особливість весільного кільця — це його гладка поверхня. Таким воно зроблено для того, щоб його було зручно носити тривалий час, не знімаючи. У свою чергу, всі інші моделі каблучок можуть мати найрізноманітнішу форму та дизайн, адже вони не передбачають повсякденне використання. Для особливих випадків віддають перевагу важким, масивним, а також гострим та іншим оригінальним варіантам.

vesilna kabluchka

Перед придбанням кілець, фахівці компанії Ukrzoloto рекомендують порівняти представлені моделі на наявність якісних характеристик. І не варто заощаджувати на прикрасі.

Кількість переглядів: 243
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь