Вхід Реєстрація

Стильне свято: весільний декор, прикраси, оформлення залу

Краса та стиль будь-якого свята розкривається у деталях - декорі, прикрасах, ретельно продуманій концепції оформлення залу. Кожна дрібничка важлива та має своє призначення. Якщо ви поки що не уявляєте, що вам потрібно для оформлення весілля крім флористики, ця стаття буде вкрай корисною для вас. Стильний весільний декор, про який розкажемо сьогодні, проведе вас у світ підготовки вишуканого весілля!

Весільний декор з дерева фото

Декор на весілля: секрети вибору прикрас для ідеального свята

Для більшості молодят, які вирішили готувати своє довгоочікуване свято самостійно, вибір декору на весілля означає пошуки магазину, де можна все придбати. Однак, у сучасному світі наречені можуть значно глибше зануритися у процес створення оформлення залу та інших локацій. Наприклад, створити концепцію події, визначити стиль, і, відповідно до них, обрати матеріали та кольори майбутніх виробів чи навіть взяти активну участь у розробці дизайну макетів для індивідуального виготовлення декорацій. 

Особливе значення мають матеріали, з яких буде виготовлено ваш декор весілля. Наприклад, у компанії Manific Decor виготовляють різноманітні святкові прикраси з таких матеріалів:

Декор на весілля від компанії Manific Decor

Розмаїття матеріалів дозволяє обрати декорації, що максимально точно відтворюють стиль свята. Так для торжества в стилі рустик актуальні прикраси з дерева, для свята лофт підійдуть поєднання різних матеріалів - як масивний декор з пінопласту (наприклад, великі букви), так і елегантні вироби з тканини. 

 

Оформлення залу на весілля: цікаві ідеї декорацій

Саме час поговорити про види декорацій. Що обрати, аби свято було унікальним, передавало особливу атмосферу та розповідало про смаки наречених? Є безліч цікавих ідей для вас, тож обирайте, які неодмінно захочете втілити на своїй події.

Особливо важливу роль на святі виконує оригінальна арка для церемонії. Розташована в залі чи на вулиці, вона є головною окрасою локації. Традиційні та звичні рішення - зробити арку з драпірувань тканини, квітів чи кульок - мають сьогодні гідну альтернативу. Зверніть увагу на оригінальні конструкції з дерева чи пластику, виконані за допомоги лазерної порізки. Така технологія дозволяє створювати неймовірні візерунки на різних матеріалах, перетворюючи весільний декор на витвір мистецтва!

Весільна арка і лазерна порізка: ідеї, фото

Прикрасити столи гостей свята можуть не лише квіткові композиції, а й оригінальні номери на столи. Виконані на замовлення, вони матимуть неповторний вигляд та форму, що неодмінно помітять та оцінять ваші рідні та друзі.

Вишуканим та значущим свято роблять стильні монограми та герби. Поєднайте ваші ініціали, оберіть для сімейного гербу першу літеру вашого спільного прізвища, і професіонали створять для вас оригінальні декорації, які можуть прикрасити будь-який куточок свята - і президіум молодих (власне, фон за нареченими), і стіл з подарунками для гостей та книгою побажань, і вхід на святкову локацію!   

Монограми на весілля, сімейні герби фото 

Оздобити святкову фотозону чи зону відпочинку під відкритим небом допоможуть круті об’ємні літери! Це можуть бути ваші імена чи ініціали, прізвище, дата весілля, улюблена фраза чи просто гарне слово, таке як “LOVE”. Ще однією модною тенденцією для оформлення фотозони та весільної арки є неонові написи. Виглядають вони стильно, сучасно, а головне - чудово пасують як для денної, так і вечірньої зйомки. До речі, неоновий декор, виготовлений за індивідуальним замовленням, згодом може прикрасити вашу спільну домівку.

Справжньою окрасою будь-якого торжества є гарний, стилізований кенді-бар. Крім солодощів, вам потрібно подбати і про декорації, зокрема топери для торта, тістечок, десертів, а також, можливо, про цікаві написи для оформлення фону та столу зі смаколиками. 

Весільні запрошення з візерунком фото

Не слід забувати, що весільне оформлення починається не з підготовки залу, а з весільних запрошень. Вони теж мають стати відображенням стилю і кольорової гами майбутнього торжества. Будьте оригінальними: обирайте незвичайні матеріали та візерунки. Можливо, ваші листівки будуть не з паперу чи картону, а, наприклад, з дерева чи цікавої комбінації традиційних матеріалів з тканиною?

Весілля - подія неповторна та, за щасливих обставин і палкого кохання, буває лише раз у житті! Подбайте про те, щоб свято неодмінно запам’яталось і вам, і запрошеним. І, можливо, саме стильний весільний декор від компанії Manific Decor допоможе вам створити свято мрії!

Кількість переглядів: 1059
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь