Вхід Реєстрація

Таємний графік нареченої: 4 поради лікаря-косметолога

Наречений піднімає фату нареченій фото

Весільні фото і відео ми будемо переглядати завжди. Хочеться, щоб на цих кадрах шкіра сяяла свіжістю і здоров'ям, а не була прихована під тоннами хайлайтерів і консилерів. Готуємося до весілля заздалегідь: звертаємося до клініки «Оксфорд Медікал» і створюємо свій інтимний графік «4 кроки до досконалості».

 

Красиві губи - за 20-40 днів до події

Здивуємо всіх і пройдемо просту і безпечну процедуру миттєвого перетворення. Контурна пластика губ - це не силікон і не гіперболізація. Під час процедури лікар делікатно омолоджує губи мікроін'єкціями гіалуронової кислоти:

До таких губ підійде і прозорий ніжний блиск, і насичена червона помада.

Контурна пластика губ до і після фото

Бездоганний овал - за 30-50 днів до події

Ми не помічаємо власної асиметрії рис: наша підсвідомість захищає від неприємної інформації. Дрібні недосконалості за півгодини усуне безпечна контурна пластика щільними філлерами на основі гіалуронової кислоти.

Контурна пластика на термін до 8 місяців:

Сухі долоні - за 30-40 днів до події

Гіпергідроз не контролюється. Це мимовільна реакція організму на стрес і хвилювання - потрібен курс лікування гіпергідрозу ін'єкціями ботокса. Нейротоксин типу А блокує нервові імпульси, і протягом 8-10 місяців проблеми надмірного потовиділення немає.

Мезотерапія - за 40-60 днів до події

Прищі, почервоніння, гіперпігментацію, нездорову шкіру краще не допустити, ніж приховувати. Лікар проведе діагностику і призначить ефективний мезотерапевтичний курс пептидів, протизапальних препаратів, вітамінів, мікроелементів, мінералів, ферментів. Пролонгована дія цілющих коктейлів підтягує і оздоровлює шкіру. Жодних висипань, сяйво здорової шкіри і мільйон поцілунків.

Будьте задоволені собою в довгоочікуваний день!

Кількість переглядів: 499
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь