Вхід Реєстрація

Весільний кейтеринг, як підготуватися до весільного банкету

Весілля - подія не тільки радісна, але і досить клопітка. Щоб не затьмарювати гарний день суєтою навколо їжі для гостей, вибирайте доставку готових закусок, тобто - кейтеринг, Одеса адже - це місто-свято, і саме тут можна влаштувати фуршет, пікнік або виїзний банкет, складений з надзвичайно смачних страв. Оформляючи замовлення в компанії Еco-Food, ви гарантовано отримаєте гарну сервіровку, оригінальний смак страв і високу якість продуктів.

Кейтеринг на весілля Одеса фото

Історія поняття

На початку ХХ століття в США ресторани розносили обіди будівельникам хмарочосів, а з часом такий тип харчування перейшов до офісів усього світу, включно з Україною. Сьогодні кейтеринг - це ідеальне рішення для випадку, коли хочеться вишуканої їжі з доставкою до місця святкування.

Фуршет та інші нестандартні форми святкування весілля

Кейтеринг - це вдале рішення комфортного харчування гостей під час весілля. Оскільки будуть враховані і місце, і смакові уподобання, і стиль свята, а також проведена повна організація, що передбачає прибирання. При замовленні страв з доставкою можна вибрати формат частувань:

Також є варіант меню, де гостям пропонують салат-бар, шоколадний бар, меню з морозива різних смаків або бельгійських вафель з начинкою, морепродуктів або млинців, а також фруктовий або овочевий стіл.

Весільний кейтеринг фото

Як вибрати компанію для обслуговування виїзного банкету?

У пошуку фірми, яка зможе втілити будь-які побажання в харчуванні на виїзді, рекомендуємо вибрати ту компанію, у якої є великий досвід і великий вибір страв. Ці два пункти особливо важливі, якщо планується таке свято, як весілля. Можна виділити наступні маркери, що вказують на високий рівень професіоналізму кейтеринговій компанії:

Відповідальні компанії завжди розкажуть про те, як і де будуть приготовані страви, а також подбають про збереження свіжості їжі в умовах пікніка.

 

Загальні питання, які необхідно обговорити, замовляючи кейтеринг

З досвіду роботи компанія Еco-Food рекомендує перед замовленням послуг точно знати місце, дату і час проведення свята і кількість гостей. Під час узгодження радимо обговорити:

Також особливу увагу приділіть складу меню і вартості кейтерингу (розрахувати ціну на одну людину і визначити загальну суму).

Оформлення та наповнення фуршетного столу фото

Оформлення договору з кейтеринговой компанією

Оформлення договору офіційно захищає як клієнта, так і фірму кейтерингу. При складанні документа вказують:

Завдяки кейтеринговій компанії будь-яке святкування може стати ще більш яскравим і комфортним як для гостей, так і для приймаючої сторони. Довіряйте професіоналам, і ваші побажання будуть реалізовані!

Кількість переглядів: 382
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь