Вхід Реєстрація

Як доглядати за зрізаними квітами?

Кожному з нас, отримуючи квіти, хочеться, щоб вони радували своєю красою і свіжістю, як можна довше. Але, далеко не все в такій, як здається на перший погляд простій і зрозумілій справі, як догляд за зрізаними квітами, очевидно і однозначно. Часом для збереження приємного презенту в належному вигляді потрібні не тільки знання і вправність, але також дещиця праці і зусиль.

Особливо гостро питання збереження подарованих букетів встає в дні значущих подій - весілля, ювілей і т.п. Але і без приводу - з любов'ю подарованому букету від хлопця або чоловіка хочеться радіти не один день! І тут допоможуть професійні поради флористів.

 

Догляд за букетом: що робити, щоб зрізані квіти стояли довго

Здається, що продавці квіткових магазинів і фахівці студій флористики знають якийсь секрет зберігання зрізаних квітів. Адже що тільки не робить часом одержувачка, забезпечити квітам довге життя виходить не завжди. З радістю ділимося декількома загальними принципами, які забезпечать букету комфортне існування.

Підрізання квітів фото

Робота флориста: складання букета фото

Інтернет магазин Moonflowers.com.ua пропонує своїм клієнтам придбати оригінальні і винятково свіжі флористичні композиції на будь-який смак. Наші флористи вміло працюють з різними видами квітів, завжди складаючи композиції з урахуванням індивідуальних особливостей кожної рослини.

Звертайтеся за телефонами:

098 288 633 4

093 90 577 90

095 56 31 231 (viber, whats app, telegram)

Кількість переглядів: 401
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь