Вхід Реєстрація

Парні тату на весілля: заміна обручкам або доповнення до них

Важко сперечатися, що багато хто з сучасних наречених - люди зовсім іншого покоління, інших поглядів, смаків і навіть цінностей, ніж ті, хто вступали в шлюб ще років 10 назад. Це не означає, що сучасні пари гірші чи кращі. Головне - вони мають право на самовираження, любов і таке свято, про яке вони мріють.

Багато весіль сьогодні проводяться не в звичних банкетних залах, а на природі - наприклад, посеред лісової галявини. Довгу сукню нареченої замінюють короткі вбрання і брюки, кеди витісняють туфлі, лімузини поступаються мопедам і велосипедам. Стандарти змінюються, на зміну старим приходять нові - креативні, у чомусь дивні, але цікаві. Сьогодні поговоримо про один з найбільш незвичайних трендів сучасного весілля - про парні тату для нареченого і нареченої.


Зробити татуювання на згадку про день весілля - смілива і красива ідея для закоханих. Такий вчинок підтверджує серйозність намірів: навряд чи, не маючи почуттів, пара б зважилася на таку процедуру. Значення і роль весільного татуювання можуть бути чисто символічними - як приємне нагадування про важливу подію - чи абсолютно новаторськими - коли татуювання замінюють звичні обручки.


Однакові татуювання у хлопця і дівчини

Найпростіший варіант створення зв'язку за допомогою тату - це нанесення однакових малюнків в однакових місцях (найчастіше - на руках, долонях або пальцях).

татуювання парні фотоФото: Pinterest

Татуювання для закоханих в цьому випадку можуть бути абсолютно ідентичними, а можуть відрізнятися за кольором.


Якщо ви хочете нанести на шкіру однакові малюнки, ось кілька ідей для татуювань на весілля:


Парні татуювання для двох закоханих: картинки-половинки

Наступна - більш оригінальна ідея для весільних тату - це нанесення на шкіру нареченого і нареченої частин одного зображення, цілком яке можна побачити лише зіставивши дві половини.

парні тату для закоханихФото: Pinterest

Це можуть бути невеликі тату, зроблені на руках або пальцях так, щоб їх було зручно об'єднати і продемонструвати оточуючим. Такі зображення чудово виглядають на фото. А ще вони завжди служать нагадуванням про кохану людину, коли її немає поруч.


Ось кілька ідей для тату-половинок на весілля:


Татуювання-смислові пари: оригінальні парні тату для молодят

І, нарешті, поговоримо про парні татуювання для наречених, які дозволяють дати політ фантазії максимально. Мова про тату-пари, які можуть існувати окремо, але при зіставленні несуть особливий сенс.

тату для нареченихФото: Pinterest

Відразу перейдемо до прикладів та ідей:

 

Зробити парні татуювання на весілля - означає усвідомити серйозність і відповідальність свого кроку. Якщо ви все-таки наважитеся, добре продумайте малюнок, і нехай він ніколи вам не набридне!

 
Кількість переглядів: 4989
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь