Про рейтинги

Рейтинги і акаунти: просування в ТОП і залучення нових клієнтів

 

Рейтинг сторінки весільного професіонала будь-якої категорії напряму залежить від його активності на порталі. Ми поділимось ключовими рекомендаціями для підвищення рейтингу і, відповідно, ваших позицій у каталозі Hot Wedding:   

● заповніть свою анкету повністю - перевірте ім’я, додайте фото профілю, наповніть розділ “Про себе” корисною інформацією. Прослідкуйте, щоб  у вашому профілі були вказані актуальні контакти, ціни та знижки. Не зазначайте у профілі посилання на сайти, що не існують чи не функціонують, на видалені/ неактивні сторінки (групи) у соціальних мережах, сторонні фото і відео

● попросіть клієнтів залишати відгуки про послуги на вашій сторінці у каталозі професіоналів Hot Wed

● укладайте угоди на сайті - замовлення зараховується, якщо ваш клієнт обрав дату у календарі, термін послуг і натиснув кнопку “Забронювати”

● також ви отримаєте додаткові бали до рейтингу за переходи на ваш профіль із пошукових систем, з інших сайтів або соціальних мереж

● на підвищення рейтингу впливає і кількість лайків, поставлених вашій сторінці

 

Щоб безкоштовно підвищити рейтинг сторінки в каталозі виконавців Hot Wedding:

● долучайте друзів і мотивуйте клієнтів до оцінювання Вашої роботи на нашому порталі, в соціальних мережах, блогах, форумах (щоб рейтинг підвищився, у постах і публікаціях обов’язково потрібно вказувати активне посилання на ваш профіль на порталі https://hotwed.com.ua/)

● отримайте додаткові переходи на ваш профіль в каталозі і підвищуйте рейтинг на порталі, організувавши конкурси або акції у соціальних мережах з репостом посилання на ваш профіль на Hot Wed.

 

Пам’ятайте, що рейтинги сторінок оновлюються кожні 24 години.

Будь-яке штучне накручування рейтингів на весільному порталі Hot Wedding забороняється.

Окрім безкоштовних способів підвищення рейтингів, на сайті діє система платних акаунтів різного терміну дії - “Hot” і “Gold”. Зареєструвавшись на сайті, у своєму особистому кабінеті, ви зможете дізнатися все про переваги платних пакетів і придбати їх.

 

Просувайтесь в ТОП рейтингів, використовуючи усі можливості порталу, і отримуйте з кожним днем все більше замовлень!

 

Notice: Undefined index: users_group_id in /home/hw/web/hotwed.com.ua/public_html/controllers/modules/Blog.php on line 149

Вам буде корисно знати