Про рейтинги

Рейтинг сторінки Виконавця залежить від активності на сайті.

Для розрахунку рейтингу беруться такі показники активності:

  • Повнота і правильність заповненої анкети Виконавця. У Вашому профілі не повинні бути вказані посилання на неіснуючі сайти, видалені сторінки (групи) в соціальних мережах, відео або фото;
  • Кількість відгуків від Ваших клієнтів на сторінці Виконавця;
  • Кількість спрацьованих замовлень через наш сайт;
  • Кількість переходів на Ваш профіль з пошукових систем, інших сайтів або соціальних мереж;
  • Кількість лайків, поставлених на Вашій сторінці Виконавця.

 

Щоб безкоштовно підвищити рейтинг сторінки Виконавця, рекомендуємо Вам залучати своїх друзів або мотивувати клієнтів до оцінки Вашої роботи, шляхом розміщення відгуків або публікації постів в будь-якій із соціальних мереж, своїх блогів або сайтів. Активне посилання на Ваш профіль на https://hotwed.com.ua - обов'язкове. Також, Ви можете залучити додаткову аудиторію на свій профіль на сайті hotwed.com.ua, шляхом створення в соціальних мережах акцій або конкурсів, умовою яких, може бути репост посилання на Ваш профіль на сайті Hot Wedding потенційними учасниками. Таким чином, Ви не тільки підвищите свій рейтинг на нашому сайті, а й залучите собі нових клієнтів з соціальних мереж.

Будь-яка штучна накрутка рейтингу не допускається.

Рейтинги сторінок оновлюються кожні 24 години.

На даний момент діє послуга «Платний акаунт». Учасники Платних акаунтів будуть відображаютися в каталозі Виконавців з самого верху!

Вам буде корисно знати