Ресторани в Одесі та області

Оберіть дату події
Оберіть категорію
Оберіть місто
  • за рейтингом
  • спочатку дешевші
  • спочатку дорожчі
  • за % знижки
Одеса
10
3333
Ресторани
Вартість за місце0$
Ресторани
Вартість за місце0$
Одеса
10
123
Ресторани
Вартість за місце0$
Ресторани
Вартість за місце0$

Банкетний зал в Одесі і весільні застілля

Звичайно, для вас і ваших рідних весілля - це, в першу чергу, подія, важливий захід, зміни в житті. Але для більшості гостей все не так доленосно: весілля - це свято, на якому хочеться від душі повеселитися і як слід поїсти. Ресторан для весілля Одеса запропонує вам неодмінно: виберіть той, який вам сподобається і підійде!

Кафе для весілля: Одеса на сайті Hot Wedding

Немає часу бігати по всіх ресторанах міста-перлини? Пошук може бути приємним, швидким і ефективним, якщо при виборі весільних послуг ви користуєтеся каталогом нашого порталу. Вивчіть пропозиції: банкетний зал для весілля в Одесі можна забронювати прямо на HotWed. Портфоліо з фотографіями залу і сервіровок, інформація про вартість, відгуки інших клієнтів допоможуть вам зробити правильний вибір!

Ресторани Одеси і Одеської області

Якщо перспектива відзначати весілля в галасливій та заповненій туристами Одесі вам не подобається, ознайомтесь з варіантами в області. Ресторани Ізмаїла, Чорноморська, Білгород-Дністровська, Подольська, Южного організують привітний прийом вашим гостям і здивують вас якістю обслуговування!

Весільні застілля в кафе Одеси: скільки, що, як довго?

Ні для кого не секрет, що українське весілля передбачає дуже щедрі частування. Для того, щоб урізноманітнити дозвілля гостей, а не тільки сидіти за столом, весільний бенкет ділять на кілька застіль. Скільки їх буде на вашому весіллі - вирішувати тільки вам, але ми розповімо про традиції:

● перше застілля - це етап святкування, під час якого лунають перші тости і подаються закуски - салати, канапе та інша легка їжа. Зазвичай перший стіл триває приблизно 30-40 хвилин

● друге застілля - припускає подачу гарячих закусок, зуп, бульйонів. також триває в межах 40 хвилин, може бути "розбавлене" шоу-програмою, яку запрошені спостерігатимуть зі своїх місць

● третє застілля - подача основних гарячих страв. Може тривати 40-50 хвилин.

Звісно, ви можете об'єднати перший і другий стіл, подовживши час перебування гостей за столами, але саме класичні три застілля вважаються оптимальним рішенням для будь-якого весілля.

Нехай ваш бенкет запам'ятається смачними частуваннями!