Вход Регистрация

Choice Restaurant-Karaoke Ресторан CHOICE

Рестораны

CHOICE - затишний ресторанний комплекс на Лівому березі, в якому є все для відмінного сімейного відпочинку. Заклад з унікальним поєднанням урочистості та сімейного затишку. Кожен гість відчує себе тут легко, комфортно і смачно. Приємна аура, оригінальні інтер'єри, ввічливий персонал стануть бонусом вашої гастрономічної подорожі в світ вишуканої європейської кухні. У ресторані Choice завжди знають, чого хоче наш Гість. Бранч, діловий обід, урочиста або романтична вечеря, корпоративний захід або веселий банкет, наше меню і атмосфера свята задовольнить бажання кожного Гостя.

  • Портфолио
  • Отзывы (2)
Ольга Мерзлова Ольга Мерзлова
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Планую тут своє весілля святкувати, стільки крутих відгуків чула про CHOICE! Я вже уявляю свій фуршет, як все буде оформлено, яке меню!! Скоро поділюся враженнями!

Отзыв написан: 27.10.2020
Анна Виговська Анна Виговська
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Довго шукали хороше місце для проведення весілля, хотілось, щоб все було ідеально. Зупинилися на чойсі і не пожаліли) Нам зробили все «під ключ», оформили зал дуже красиво, не прийшлося навіть думати, де знайти тамаду. Одне з кращих місць для проведення весілля в Києві

Отзыв написан: 04.09.2020

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своем браузере. Узнать больше

Я соглашаюсь