Вход Регистрация

Oleh Kolos

Фотограф

фотограф весілля в Україні та Європі, мови _ англійська, польська . . . wedding photographer in Lviv, Ukraine, also available in Europe & worldwide

  • Портфолио
  • Отзывы (8)
  • Прайс лист
Victoria Laba Victoria Laba
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Професіонал своєї справи! Дуже дякуємо за чудові фотографії, які передали усі емоції весільного дня)) Крім того, що Олег талановитий фотограф, він ще й дуже привітна і приємна у спілкуванні людина! Було надзвичайно легко і весело з ним працювати)) Щиро рекомендую!))

Отзыв написан: 27.12.2021
Ростислав Раджапов Ростислав Раджапов
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Дуже дякуєм за зйомку!) Вам вдалося передати всі емоції наші і гостей та навіть більше) Коли переглядали фото, то з приємним здивуванням бачили все зі сторони, дуже красиво динамічно і легко, тепер ці фото ввійдуть в історію нашоії сім‘ї) Ви професіонал, дуже тішимось, що звернулись саме до вас!)

Отзыв написан: 23.12.2021
Mariya Ivanyk Mariya Ivanyk
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Дуже класна та легка у спілкуванні людина. Дуже швидко знаходить спільну мову з будь-ким , а це багатого вартує. З першої хвилини розташувати нас , та наших гостей до себе . Хоча перед весіллям , вживу жодного разу не бачились, а розмова була тільки по телефону . Олег дуже щирий та цікавий , з ним можна поговорити на будьяку тему. На протязі цілого весілля , підтримував нас, знав коли і що нам сказати , що б нас трошки розвеселити . Професіонал своєї справи, чітко знає що ,коли і як він повинен робити . З якого ракурсу та де буде краще зробити фото і як буде гарно виглядати. Дуже легко та невимушено підказував , як поводити себе на фото Весільний день для нас завжди залишиться дуже Важливим днем , а переглядаючи фото, кожного разу переживаємо всі ті емоцї , які були в той день ❤️ Олег зловив всі наші найкращі та найщиріші моменти , зумів зробити безцінну згадку для нас та наших гостей . Що до кінцевого результату фотографії - то вони просто нереальні , кожне фото хочеться переглядати кожного разу все знову і знову . Жодного разу не пожаліли, що вибрали саме Олега . Мій чоловік не дуже любить фотографуватись , та на дозйомку не хотів їхати. Але після знайомством з Олегом, сказав що з ним поїде

Отзыв написан: 24.11.2021
Nataliya Nataly Nataliya Nataly
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Щиро дякуємо Вам за таку прекрасну весільну фотосесію і за чудово проведений час! Ми дуже раді, що наша весільна фотосесія була виконана саме Вами, що не помилилися у виборі такого талановитого і креативного фотографа як Ви. Дякую, що у такий важливий для нас день були з нами, зарядили нас позитивом на цілий день. Ви нас приємно здивували неймовірними фотками, дивовижними фоторакурсами, вдало спійманими моментами. Ви створили не просто фото, а шедеври, такі чуттєві, справжні, якісні, кожна фотка по-своєму особлива, наповнена нашими емоціями і незабудніми моментами. Фотографії подарували нам масу позитивних емоцій, всі фотки дійсно дуже класні ми і досі їх з радістю переглядаємо. Ви не просто талановитий фотограф, а й чудова людина з якою приємно спілкуватися і легко було працювати. Звернули увагу, що у Вас багато ідей для фотозйомки, дякуємо що дали нам слушні поради, вміли заспокоїти своєю посмішкою, розвеселити і підсказали нам як правильно позувати, щоб фотки були просто бомбезними. Ви справжній фотограф-професіонал і для нас найкращий! Я і мої рідні дуже задоволені фотографіями, а також тішить дуже швидкий термін видачі їх (за що окреме велике дякую), що також свідчить про Ваш професіоналізм та відповідальність. Надіємось, що найближчим часом знову зустрінемось на фотозйомці. Бажаємо Вам побільше нових ідей, успіхів і натхнення, задоволених та вдячних клієнтів, і отримувати максимум ейфорій та задоволення від роботи! ))). Усім Вас рекомендуємо!

Отзыв написан: 05.07.2021
Z Zlupko Z Zlupko
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Дуже вдячні за гарні фото! Ви справжній професіонал. Всім, хто ще вагається рекомендую! Цей позитивний та креативний фотограф знає як створити особливо красиві фотки.

Отзыв написан: 16.06.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своем браузере. Узнать больше

Я соглашаюсь