Вход Регистрация

Тарас Пацута

Ведущий

Якщо Ви зараз читаєте цей текст, значить мої фотографії виглядають нормально і я не даремно виклав їх. Якщо Ви хочете щоб на вашому весіллі проводили конкурси з переодяганнями, лопали кульки і тамада говорив віршованою мовою тоді зробіть вигляд, що ви не бачили моєї сторінки і гортайте далі, я впевнений Ви його знайдете.Якщо ж Ви хочете дізнатися чому саме я буду ВЕДУЧИМ на вашому заході - телефонуйте

  • Портфолио
  • Отзывы (2)
Oksana Lohoyda Oksana Lohoyda
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Віденський бал, Відень, Австрія, 30.01.16 Організовувавши захід у Відні, страшенно нервувала, тому що знаю, те що проходить на Україні не завжди сприймається за кордоном, навіть українцями. З Тарасом все обговорювали тільки по телефону. Професійний, креативний, неординарний. Як тільки Тарас взяв в руки мікрофон, зрозуміла хлопець знає що робить. 8 годин пролетіли як одна, а все тому, що він все професійно тримав все в своїх руках, відчуваючи гостей. Знаєте що саме головне він вміє відчути дух заходу і гостей. І як кажуть в Австрії toll, toll,toll.

Отзыв написан: 10.02.2016
Ярослав Ярослав
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Свадьба, Киев 15.08.15 Віднедавна слово "свято" у мене ассоціюється з однією конкретною людиною - Тарасом. Я і дружина безмежно вдячні Тарасу за те свято яке він зробив. Ми, як і всі гості, були в захваті від дотепних жартів, влучноі імпровізаціі. Тарас відповідально підходить до організаціі - на нашому весіллі не було жодноі банальщини чи заіжджених стандартних конкурсів, все було оригінально і неповторно. Найкращим показником якості роботи Тараса було те, що всі гості кілька тижнів після весілля ще обговорювали наше свято та питали де ми знайшли такого прикольного ведучого та питали його номер. Тарас вже став нашим "родинним" ведучим, бо навіть брат моіє дружини нікого крім Тараса навіть не хотів розглядати на цю роль. Я неодноразово рекомендував та буду рекомендувати Тараса як найкращого весільного ведучого.

Отзыв написан: 08.02.2016

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своем браузере. Узнать больше

Я соглашаюсь