Вход Регистрация

Володимир Вірстюк

Фотограф

Дорогі відвідувачі акаунту , тут є більше фото https://www.soul-pictures.com і пакети послуг. --------------------------------------- Для Вас це день особливий - для мене теж! Я створюю те, чого не було до сих пір - літопис родини, як це не звучало. Я хочу, щоб люди посміхалися, дивлячись на свої фотографії. Я хочу, щоб їхні діти і внуки мліли від задоволення, розглядаючи своїх щасливих і закоханих тата і маму, або бабусю і дідуся, тому що мені не все одно! Знімаючи весілля я налаштований на довгострокове співробітництво. А значить, працюю в поті чола і до повної знемоги! Результатом цього є хороші фото, дружні відносини не тільки на Вашому святі, але і після весілля з нареченими, батьками і друзями. Найчастіше відбувається так: після весілля я фотографую вагітність, хрестини, дні народження, сімейні фотосесії, дитячі фотосесії. Мої клієнти - це люди, які розуміють, що спогади і сімейні цінності - це найважливіше і вони мені повністю довіряють. Я поважаю і ціную своїх клієнтів і хочу, щоб вони були постійними. Я вважаю, що послуги хорошого фотографа повинні оплачуватися гідно, адже я роблю велику справу для Вашої Сім'ї і вважаю це за честь. Вибирайте фотографа серцем.

Читать дальше
  • Портфолио
  • Отзывы
  • Прайс лист
Простите комментариев еще нет, но вы можете быть первым

Для Вас це день особливий - для мене теж! Я створюю те, чого не було до сих пір - літопис родини, як це не звучало. Я хочу, щоб люди посміхалися, дивлячись на свої фотографії. Я хочу, щоб їхні діти і внуки мліли від задоволення, розглядаючи своїх щасливих і закоханих тата і маму, або бабусю і дідуся, тому що мені не все одно! Знімаючи весілля я налаштований на довгострокове співробітництво. А значить, працюю в поті чола і до повної знемоги! Результатом цього є хороші фото, дружні відносини не тільки на Вашому святі, але і після весілля з нареченими, батьками і друзями. Найчастіше відбувається так: після весілля я фотографую вагітність, хрестини, дні народження, сімейні фотосесії, дитячі фотосесії. Мої клієнти - це люди, які розуміють, що спогади і сімейні цінності - це найважливіше і вони мені повністю довіряють. Я поважаю і ціную своїх клієнтів і хочу, щоб вони були постійними. Я вважаю, що послуги хорошого фотографа повинні оплачуватися гідно, адже я роблю велику справу для Вашої Сім'ї і вважаю це за честь.
Вибирайте фотографа серцем.

 

 

Пакет "Classic" 

 

- зустріч, планування та консультація по зйомці, вибору локації та підготовці до весілля.
- Фотозйомка весільного дня  (≈9-10 год.)
- Авторська обробка всіх знімків (≈ 400-600 кадрів) Кількість фотографій залежить від часу зйомок і організації Вашого свята;

-віддача серії фото з весілля 30 штук і фото з гостями за 3-7днів. 

Додатково можна замовити: -  фотокнигу Premium класу або батькам фотокниги-мінібуки;

- додаткові години зйомки;

- Термін віддачі готового матеріалу - 2 місяці.

 

В цьому пакеті послуг передбачена знижка 50% на :

-  другого фотографа 

- додаткові години зйомки

- зйомка лавсторі (передвесільна) або післявесільна зйомка на вибір. 

 

 

Пакет "Premium "

 

- Передвесільна консультація
- Фотозйомка повного весільного дня до 23:00- 00:00 ( ≈ 14 -15 годин максимум);
- Авторська обробка  всіх знімків 

(≈ 800 кадрів і більше). Кількість фотографій залежить від часу зйомок і організації Вашого свята;

- Створення та показ слайд-шоу з весільних фотографій під час весільного торжества. Рідні та гості будуть приємно здивовані!

- 60 редагованих фотографій відразу на весіллі і їх віддача клієнту + віддача серії фотографій з гостями наступного дня;

- фотокартина в подарунок!

- Термін віддачі готового матеріалу - 1 місяць;

 

Додатково можна замовити: 

-  фотокнигу Premium класу або батькам фотокниги-мінубки;

- додаткові години зйомки

 

В цьому пакеті передбачена знижка 50% на :

-  додаткового фотографа 

- додаткові години зйомки

- зйомка лавсторі (передвесільна) або післявесільна зйомка на вибір. 

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своем браузере. Узнать больше

Я соглашаюсь