Вход Регистрация

Володимир Касій

Ведущий

Привіт!)Мене звати Володимир Касій,і я ВЕДУЧИЙ!)Дуже люблю цю справи,і як кажуть молодята після весілля,де я працював:-"Ти напевно народився з мікрофоном"Жарти,жартами,але перейдемо до справи!)Ведучий на весіллі відповідає за все.За настрій,танці,хто скільки випив,хто скільки з"їв,і я не вийняток!)Даною справою займась уже давно,і мені це подобається,і подобається гостям!)Я зроблю,усе що б Ваше весілля було НАЙКРАЩИМ,НАКРУТІШИМ,І НАЙВЕСЕЛІШИМ!!!)))Дякую,що читали ці рядки!))

  • Портфолио
  • Отзывы (2)
Marta Nazar Marta Nazar
1 c 5!!!
1 c 5
Качество
1.00
Цена
1.00
Профессионализм
1.00

Я не рекомендую співпрацювати з цим безвідповідальним чоловіком! Ми святкували весілля 7.08.21, Володимир 5.08 подзвонив о 22 вечора та сказав, що не може проводити наше свято. Лише вдумайтесь, за день до весілля. Він швидко нам запропонував заміну, проте новий ведучий мав на підготовку день, відповідно не зміг підготовити історії нашого знайомства на церемонію. Уявіть емоції двох людей, які за день до весілля взнають, що залишаються без ведучого. І вишенька на торті - ми взнали, що Володимир в цей день проводив весілля для іншої пари. Маємо скріни наших з ним домовленостей, переписок а також того, як йому вдячні наречені за чудесно проведене свято того ж числа. Для чого людина морочила голову нам - не зрозуміло. Безвідповідальність, більше слів не маю. Наголошу, що цей ведучий відмовився за день до весілля, не назвавши причини!

Отзыв написан: 09.08.2021
Olena Turchyn Olena Turchyn
1 c 5!!!
1 c 5
Качество
1.00
Цена
1.00
Профессионализм
1.00

НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЗАМОВЛЯТИ ДАНУ ОСОБУ! Ми дали завдаток 200$, пройшов місяць часу і Володя попросив чи ми б не могли дати всю суму, оскільки його тато захворів на рак. Ми порадившися з нареченим, дали всю суму. Як виявилось, це була брехня і з татом все добре. Насправді, Володя понабирав кредитів і понапозичав грошей, наразі його розшукує поліція, він переховється і не знати чи прийде на ваше весілля.

Отзыв написан: 03.08.2021

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своем браузере. Узнать больше

Я соглашаюсь