Вхід Реєстрація

Паперове шоу на весіллі: прості радощі

Більшість людей, які організовують свято, зокрема - весілля, завжди хочеться вразити гостей. Хтось робить це за допомогою незвичайного, розкішного меню, хтось - вибираючи грандіозну програму розваг. Але, як показує досвід, навіть найсерйозніші і поважні гості готові радіти простим речам. Паперове шоу - якраз з їхнього числа. Поговоримо про цю чудову розвагу: що це таке і як її організувати.

весільне паперове шоу фото

Що таке паперове шоу?

Це досить нова розвага бере свої витоки з знайомого всім конфетті. Ймовірно, багато хто пам'ятає хлопавки з дрібною блискучою мішурою? Смикаєш за ниточку, чуєш вибух і ось - невеликий фонтан з конфетті. Творці паперового шоу вдосконалюють технології, дають на вибір різний за кольором і якістю папір, доповнюють програму світловими ефектами, конфетті різних форм і іншими яскравими деталями.

Паперове шоу, дискотека - це розвага, коли, наприклад, на танцполі починаються справжні паперові опади, а на підлозі утворюються замети з тонких смужок. Музика, загальні веселощі, ефект несподіванки - все це сприяє отриманню незабутніх емоцій від паперового шоу на весіллі.

Як зробити паперове шоу: заглиблюємось в деталі

Може здатися, що для організації даного дійства необхідно кілька стопок газет або пачок звичайного паперу, а також пристрій для нарізання матеріалу смужками, відомий більше як шредер. Але, на жаль, все не так просто.

Для реалізації розваги використовуються спеціальні матеріали і обладнання. Чому не варто використовувати звичайний папір для письма? На це є дві причини:

фотозвіт паперового шоу

З'ясуємо, які особливі матеріали і пристрої використовують професіонали для того, щоб організувати інтерактивне дійство.

Папір для паперового шоу

Ті, хто пропонують цю розвагу на весілля, найчастіше використовують білий, глянцевий папір для шоу. Даний матеріал ще називають крейдованим папером - такий зазвичай застосовують у друці глянцевих журналів, каталогів, рекламних брошур. Однак, цей матеріал не ріжучий, дуже легкий і практично не створює пилу. Оптимальна ширина паперових смуг для шоу становить 1-3 см, а довжина - 30-50 см.

Якщо серед гостей будуть діти, варто особливо ретельно продумати безпеку заходу. Паперове шоу для дітей і дорослих можна готувати на основі плівкового паперу - метафан для паперового шоу - який не займається вогнем. Також при плануванні розваги для дітей варто замовляти короткі смужки, щоб уникнути падінь і задушення.

Плівковий папір для паперового шоу буває одно- і двосторонній, білий, сріблястий і кольоровий. Від якості і кольору буде залежати і ціна матеріалу.

Кількість необхідної "сировини" допоможуть визначити професіонали, але ми назвемо орієнтовні цифри. Готуйтеся купити папір для паперового шоу з розрахунку 1-2 кг на 1 кв.м. приміщення.

Устаткування для паперового шоу

Якщо ви думаєте, що папір для шоу можна просто висипати на майданчик вручну, ви дуже помиляєтеся. Для організації свят з такою розвагою фахівці використовують спеціальну техніку. Найпоширеніша - це паперова гармата і конфетті машина (якщо ви вирішили додати фарб шоу за допомогою фігурних і блискучих нарізок).

Паперова гармата буде роздмухувати смужки і обсипати вас і ваших гостей конфетті. Професіонали, що надають такі послуги, розробляють цілий сценарій, в якому з обладнанням для заходу виступають навчені аніматори в костюмах. Пристрої декоруються під стиль свята і тематику.

паперове шоу на весіллі

Що використовувати крім паперу

Розваги на весілля можуть бути стандартними, але, за бажанням, навіть звичайнісіньке дійство можна урізноманітнити. У проведенні паперового шоу можна використовувати конфетті, повітряні кульки, димові ефекти. Якщо в залі, де відбудеться дійство, є ультрафіолетове освітлення, обов'язково використовуйте його. Білосніжні і сріблясті смуги будуть виглядати з підсвічуванням дуже ефектно!

Паперове шоу: ціна питання

Ціна паперового шоу залежить не тільки від розцінок послуг агентств, а, в першу чергу, від кількості та якості витратних матеріалів. Якщо ви організовуєте шоу для дітей на невеликому майданчику або в кімнаті будинку, вартість професійних послуг "від і до" стартує приблизно від 2000 гривень, доросле шоу - від 4000 гривень.


Паперове шоу на весіллі - це неймовірно весело і ефектно! Доповніть танцювальну перерву цим незвичайним сюрпризом: вашим гостям точно сподобається!

 
Кількість переглядів: 2138
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь