Вхід Реєстрація

Весільний SDE кліп: відеоподарунок гостям і молодятам

Зйомка весільного відео - одна з найпопулярніших послуг серед наречених. Адже саме відео може передати емоції і переживання важливого дня максимально точно. Єдиний недолік звичайного весільного кліпу і тим більше фільму - досить тривалий процес обробки і монтажу матеріалу. Якщо ви маєте справу з популярною знімальною групою, можуть пройти місяці, а то й півроку, перш ніж ви зможете насолодитися своїм весільним відео.

Однак, технології постійно розвиваються і часом роблять можливим неможливе. Саме таким неймовірним і приголомшливим технологічним проривом у весільній індустрії можна вважати послугу зйомки SDE відео (Same Day Edit). Ця послуга передбачає зйомку, монтаж і показ відео про весілля в один і той же день!


Що таке SDE відео?

Отже, розберемося з поняттями. SDE кліп - це коротке весільне відео, найчастіше тривалістю не більше 5 хвилин. Для створення ролика прямо в день весілля необхідно кілька професіоналів. В ідеалі - 2 оператора і режисер монтажу.

фотограф на свадьбеФото: Pinterest

Зазвичай SDE ролик розповідає про ранкові збори молодят, розписку, вінчання і початок банкету. Тим, хто хоче отримати щось більше, варто подумати про зйомку додаткового матеріалу перед весіллям. Це можуть бути елементи відео love story, які розкажуть усім присутнім про знайомство пари, про їхні почуття. Важлива частина ролика, який знімається і готується просто в день весілля - це зворушливі промови наречених. Кращого моменту для чесних, щирих і палких зізнань годі й шукати! Чим відвертіше ви будете говорити на камеру для SDE відео, тим сильніші будуть враження ваших рідних і близьких під час перегляду кліпу.


SDE ролик в якості подарунка молодятам

Зазвичай Same Day Edit відео служить розвагою і сюрпризом для гостей. Але якщо ви знаєте про плани закоханих і впевнені, що цю послугу вони не замовляли, використовуйте найкрутішу ідею для подарунка - домовтеся про зйомку SDE кліпу з командою відеооператорів та зробіть неймовірно гарний сюрприз молодим!

Мета створення Same Day Edit - встигнути зробити гарне відео до кінця свята, так би мовити "на десерт" торжества. Демонстрація SDE відео відбувається в кінці банкету. Для досягнення бажаного ефекту - вразити і зачепити присутніх - команда операторів і фахівці монтажу вибирають з відзнятого матеріалу найбільш чуттєві і яскраві моменти весільного дня, а також додають гарний музичний супровід.

Для показу Same Day Edit під час весільного банкету потрібен великий екран і можливість демонструвати на ньому відео з комп'ютера. Обговоріть з адміністрацією закладу, в якому відбудеться торжество, всі технічні моменти заздалегідь.


Навіщо замовляти SDE кліп?

Якщо ви все ще міркуєте над доцільністю замовлення Same Day Edit відео паралельно з весільним фільмом, у нас є кілька аргументів для вас:


Нехай відео, зняте і продемонстроване на вашому святі, викличе сльози щастя і усмішки у всіх!

 
Кількість переглядів: 11840
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь