Вхід Реєстрація

Як вибрати фаєр-шоу на весілля: інформація про розвагу, поради молодим

Весілля сьогодні - це не тільки тости, застілля і танці. Креативні пари намагаються зробити все можливе, щоб їхні гості не нудьгували і зберегли про святкування тільки приємні враження. Допомагає закоханим робити свято в Україні незабутнім індустрія шоу-програм, що швидко розвивається і вражає різноманіттям. Сьогодні поговоримо, мабуть, про найпоширеніший жанр розваг на весілля - фаєр-шоу.

фаєр шоу фото выступ

З історії вогняного шоу

Активно розвиватися як шоу-програми на свято вогняні вистави стали тільки в кінці ХХ століття. Але магія і таємничість дійства натякають нам на його давнє походження. Вважається, що коріння вогняного шоу варто шукати в унікальній культурі племені маорі з Нової Зеландії. Там різні маніпуляції з вогнем і реквізитом були частиною розваг, тренувань сили і спритності, а також культу. Звідти походить і назва найдавнішого з популярних нині реквізиту для шоу з вогнем - пої (від "poitoa" - "кулька в мішку на мотузці"). 


Що-таке фаєр-шоу: дивуємо гостей на весіллі

Якщо ви вважаєте, що вогняна програма на свято - це щось банальне і нудне, ви, скоріш за все, просто знаєте надто мало про фаєр-шоу. Фаєрники, яких ми зустрічаємо на вулицях своїх міст, часто - лише аматори. Справа в тому, що майстерність управлятися з вогнем стала справжньою субкультурою, а її послідовники намагаються навчитися трюкам і не соромляться відкрито демонструвати свої навички

фаєр шоу театр вогню фото

Професійне фаєр-шоу - це вистава, у якій є трюки, взаємодія артистів, нерідко - сюжет, костюми, музичний супровід, інвентар. Креативні фаєрники не обмежуються одним лише вогнем: важливою і дуже ефектною складової весільних шоу-програм є піротехніка.


Театр вогню на весілля: шоу-програми зі змістом

Справжнє палаюче дійство - з сюжетом, акторами, зміною подій і декорацій може подарувати гостям вашого весілля тільки театр вогню. Найпопулярніші теми таких виступів розкривають сутність абстрактних понять - добро і зло, любов і ненависть і т.д. Також існує чимало вистав на тему боротьби стихій. Якщо артисти можуть вкласти філософський сенс у шоу і вміють його розкрити - будьте впевнені, цей колектив сподобається запрошеним.

Якщо ви не хочете навантажувати гостей змістом, а просто мрієте про гарне, яскраве шоу для завершення свята, обирайте колективи фаєрників, які доповнюють трюки з реквізитом красивими спецефектами. Для весілля чудово підійдуть вогняні фігури (серця, зірки), написи (ваші ініціали, імена), дощ з вогню і т.п. Такі доповнення зроблять шоу більш яскравим і масштабним.

фаєр шоу вогняне серце фото

Реквізит для фаєр-шоу та загальна безпека

Вогонь сам по собі - це вже певна небезпека. У вогняному дійстві його задіюють щомиті, до того ж - проводять з ним безліч маніпуляцій та трюків. Чого вартий яскравий цирковий номер видування вогню! А ще фаєрники крутять полум'я, підкидають, жбурляють, жонглюють ним і т.д. Для своїх виступів артисти використовують спеціальний реквізит: вже згадані пої (з мотузок або ланцюгів, з вантажем на кінцях), стаф (найчастіше металевий шест з гнітом на кінцях), віяла, факели, обручі і багато іншого.

Професійні майстри вогню підкажуть вам, на що варто звернути увагу і як забезпечити безпеку гостей свята під час фаєр-шоу. Ми вирішили розповісти про важливі правила вже:

вогняне фаєр шоу на вулиці львів фото

Фаєр-шоу на весілля: вартість, ціни

Що найбільше цікавить наречених під час вибору шоу-програми? Звичайно, це ціна вогняного шоу на весілля. Кожній парі хочеться вибрати ефектну виставу, яка впишеться в бюджет свята.

фаєр вогонь шоу виступ фото артиста

Складно говорити про точні розцінки на фаєр-шоу в Україні, так як вартість може сильно відрізнятися в різних містах. Вона залежить від умінь артистів, досвіду, популярності, рівня конкуренції в кожному конкретному місті. Ми провели свій аналіз цін в Інтернеті і узагальнили інформацію. Ціна шоу-програми з вогнем тривалістю 10-15 хвилин стартує приблизно від 2,5 тисяч гривень, середні ціни - 5-7 тисяч гривень. Є колективи, які пропонують додаткові елементи програми за додаткову суму - вогняні фігури або написи, в середньому від 300 гривень за елемент.


Як вибрати колектив для фаєр-шоу?

Якщо ви визначилися з прийнятним діапазоном цін на послуги фаєрників, потрібно переходити до вибору когось конкретного. Ось кілька порад, які допоможуть не помилитися:

Обирати розваги на весілля тільки вам. Якщо хочете щоб вони були яскравими, загадковими і спекотними, кращий варіант, ніж фаєр-шоу на весілля, годі й шукати!

Кількість переглядів: 1776
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь