Блог

Бійчук Назар - людина-оркестр: «Я дуже люблю свою роботу. Ні, навіть не так: я обожнюю свою роботу і за кожних молодят переживаю, як за рідних»

Багато хто знає, що у Львові є такий веселий ведучий, який будь- яку забаву перетворить на справжнє свято. Нудьгувати не доведеться. Однак не всі здогадуються, наскільки він багатогранний.

Урочиста церемонія вінчання

Вінчання в церкві - священний обряд і відповідальний крок у житті коханих. Традиції обряду вінчання, правила і порядок при духовній реєстрації шлюбу.

Як вибрати і де купити каблучку для заручин

Ми розповімо вам, як вибрати і де купити кільця для заручин, що б не загубитися у величезному виборі стилів: від антикваріату до унікальних сучасних дизайнів.

Яку сукню краще вибрати для вінчання

Яку сукню одягти на вінчання в церкві? Яким повинен бути наряд нареченої і на що звернути увагу? Читайте в нашій статті.

Як провести дівич-вечір перед весіллям

Дівич-вечір - це проводи холостого життя! Ми поділимося з вами секретами, що б цей вечір став одним з найбільш пам'ятних у вашому житті, а не просто нудним обрядом перед весіллям.

Слова подяки батькам на весіллі від нареченого і нареченої

Пропонуємо до вашої уваги гарні побажання і слова подяки на весіллі батькам від нареченого та нареченої. Підготуйтеся, адже батьки варті цього!

Як вибрати ресторан на весілля. Частина 2

Що робити, щоб полегшити собі вибір місця святкування вашого весілля? Запитання, які допоможуть вам врахувати нюанси та обрати заклад.

Як вибрати ресторан на весілля. Частина 1

При виборі закладу для святкування весілля завжди виникає багато запитань. Пошуки відповіді на них займають час, а кількість інформації збільшується у геометричній прогресії. Що робити, щоб спростити собі вибір місця святкування?

Незвичайні пропозиціі: Марія та Михайло (Львів)

У їхніх стосунках було, мабуть, все, що зазвичай переживає кожна пара під час розвитку стосунків: небанальна зустріч, побачення, шалене кохання і, навіть, розставання... Давайте дізнаємось разом, до чого це призвело.

10 кроків до зближення зі своєю свекрухою

Відносини з мамою чоловіка - важлива і делікатна тема в кожній сім'ї. 10 простих прийомів допоможуть вам налагодити стосунки зі свекрухою.

Незвичайні пропозиціі: Міра та Андрій (Львів)

Вчора ми розпочали серію інтерв'ю з дівчатами, яким зробили незвичайну пропозицію. Сьогодні своєю історією з нами ділиться Міра зі Львова.

Незвичайні пропозиціі: Лілія та Андрій (Львів)

Наш весільний портал починає серію інтерв'ю з дівчатами, яким зробили незвичайну пропозицію одруження. Сьогодні своєю історією з нами ділиться Лілія зі Львова.

Весільний календар: зворотній відлік

Весілля - це диво, яке ми робимо своїми руками! Дуже важливо нічого не пропустити. Але в голові все тримати неможливо, тому єдиним виходом залишається планування весілля якомога раніше.

Друге життя весільного костюму

Що робити з весільним костюмом після весілля? Чи можливо цому дати друге життя? Чи, може, він приречений сумувати у шафі? Давайте це з'ясуємо.

Як вибрати весільний костюм

Вибір весільного костюму - діло не з легких. Але, на щастя, ми знаємо, на що звернути увагу, щоб наречений виглядав бездоганно!

Більше порад

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь