Блог

Як зіпсувати собі весілля: 6 простих кроків

Існує так багато всього, що може зіпсувати весілля, що волосся стає дибом. Хоча, є кілька речей, які ми можемо продумати наперед і полегшити собі цей відповідльний день.

Весільні тренди 2016 року

Одружуєтесь у 2016 році? Вам дуже пощастило, адже цей рік несе багато цікавих трендів для весілля, з яких кожна пара зможе вибрати щось своє і створити справді незабутнє весілля.

Світло на весіллі як доповнення до декору

Світло є важливим доповненням будь-якого декору. Правильно підібраний вид освітлення приміщення допоможе сформувати романтичну і незабутню атмосферу свята.

7 ідей для образу зимової нареченої

Зима дарує особливий настрій весіллям. Ми ділимося рекомендаціями, як створити неймовірний образ нареченої у зимовій казці.

Обираємо бутоньєрку для молодого

Бутоньєрка є невід'ємнім аксесуари весільного вбрання нареченого, вона прікріпляється до піджака и таким чином не только доповнює образ нареченої...

Секрети виготовлення весільного букету

Весільний букет доповнює образ нареченої і є важливим атрибутом весілля. Пропонуємо 5 порад як обрати найкращий весільний букет.

Декілька ідей для неординарного весілля

Як відомо, для організації такого весілля потрібно багато сил. У цій статті, розповімо як організувати незабутнє весілля.

Як правильно та зручно розсадити гостей на святі

Грамотна посадка гостей сприяє створенню правильного настрою. До вашої уваги представлені найпопулярніші схеми і шаблони розсадження гостей і розстановки столів на весіллі.

Незабутній феєрверк і салют на весіллі

На що варто зверніть увагу при виборі феєрверк на весілля. Все про популярних видах салютів і техніці безпеки під час представлення.

ТОП-10 небажаних подарунків на весілля

Є речі і предмети, які не варто дарувати на весілля молодим, вони пов’язані із забобонами. Тому склали топ-10 невдалих подарунків молодим.

Небесні ліхтарики на весіллі

Українці перейняли кітайську традицію запускати в небо паперові ліхтарики. Тому, що «світлячки» приносять не лише радість, а й удачу і здійснення бажань.

Як правильно вибирати обручку

Обручка - це символ любові подружжя і їх шлюбних обіцянок. Кільця повинні бути зручними, якісними і довговічними. Тому потрібно дотримуватися певних порад, при їх виборі.

Як вибрати весільну сукню

Сукня - найважливіший атрибут для нареченої. Як обрати плаття аби воно не повнило, не виглядало блідо і пасувало дівчині.

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь