Вхід Реєстрація

6 міфів про мезотерапію

Мезотерапія волосся — революційна процедура у сфері трихології, що вже підтвердила свою ефективність в протоколах лікування чоловіків та жінок. 

Але скільки пацієнтів, стільки й думок, міфів та хибних тверджень існує навколо інʼєкційної терапії. Чому так відбувається? Є ті, хто не закінчив лікування курсом. Є пацієнти, хто потрапив не до свого спеціаліста. Існують випадки, коли мезотерапія не проявляє себе, як ефективна процедура через використання несертифікованих препаратів. 

Всю правду про дієвість мезотерапії можна дізнатися за посиланням: https://goldlaser.com.ua/ua/nashi-poslugi/likuvannja-oblisinnja/mezoterapija-volossja/. А поки спробуємо розвіяти міфи, що варті уваги, але не мають жодного відношення до реальності.

Мезотерапія волосся має миттєвий ефект 

Характер мезотерапії — накопичувальний, тому ні в якому разі переривати курс процедур після першого сеансу не можна. Оскільки волосяні фолікули проживають етапи розвитку, росту та фази сну, то для стимуляції кожного з них необхідно проводити мезотерапію з інтервалом у 3-4 тижні, курсом від 6 до 10 процедур. 

Мезококтейлі для всіх пацієнтів однакові

Однозначно, ні. Мезотерапія показана як для лікування лупи, так і при початковій стадії випадіння волосся. Але компоненти препаратів, що лікують дані хвороби — абсолютно різні. Тому спеціаліст підбирає мезококтейлі, комбінуючи складові препаратів, згідно з потребами шкіри голови та волосяних цибулин.

Мезотерапію не можна проводити влітку

Мезотерапія — процедура всесезонна і не має обмежень у проведенні як влітку, так і взимку. Реабілітаційний період теж відсутній, але 3-4 дні все ж таки необхідно виділити для загоєння мікропроколів від інʼєкцій. У ці дні важливо берегти шкіру голови від потрапляння сонячних променів.

Процедура викликає звикання

Дуже поширений, але неправдивий міф. Мезотерапія проводиться курсом, а необхідність повторення диктує стан волосся та шкіри голови пацієнта. Як тільки стає помітним дефіцит поживних речовин та компонентів на фоні ослабленого волосся, так процедура є знову доцільною.

Для лікування алопеції достатньо курсу мезотерапії

Мезотерапію може бути включено до протоколу лікування алопеції (як один з етапів). Але повністю випадіння волосся вона не зупиняє.

Інʼєкції в шкіру голови — болючі й нестерпні!

Мабуть, так стверджують ті пацієнти, хто відмовився від використання анестетиків або ж відчув на собі неправильну техніку введення препаратів, що спричиняє болючі відчуття. Компетентні лікарі завжди пропонують знеболити шкіру для комфортного проведення мезотерапії та мають безболісні методи введення мезококтейлів в арсеналі спеціаліста.

Вірити міфами чи перевірити ефективність мезотерапії на собі? Вибір завжди за вами!

Кількість переглядів: 139
Дата редагування: 2024-06-02

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь