Вхід Реєстрація

Аерозйомка від студії LANET PRODUCTION

Аерозйомка застосовується на вирішення широкого спектра завдань. Зокрема, для зйомки заходів та рекламних роликів. Здійснюється така зйомка з квадрокоптера (тобто з дрона або безпілотника (БЛА)) під час управління пілота із землі. Квадрокоптер дозволяє зняти захоплюючі видовищні відео з висоти пташиного польоту. Такі ролики завжди привертають увагу, тому що людям цікаво подивитися на місця з незвичного ракурсу та в зовсім іншому масштабі.

Якщо вам потрібна аерозйомка, необов'язково купувати дорогу техніку в інтернет-магазинах. Створити контент за допомогою БЛА для вас може постпродакшн студія LANET PRODUCTION.

Чому варто звернутися до LANET PRODUCTION

LANET PRODUCTION – студія, яка займається всіма видами створення аудіовізуального контенту. Вона об'єднує талановитих людей, які мають на меті отримання лише якісного результату.

Якщо вам потрібна аерозйомка, наприклад, для створення реклами, замовляйте її у LANET PRODUCTION. Студія оснащена квадрокоптерами з якісними камерами для виробництва яскравих фотографій і відео, що запам'ятовуються. Так, в арсеналі студії:

До того ж керують безпілотниками фахівці своєї справи – пілоти та оператори дронів. Тому, замовляючи послуги в LANET PRODUCTION, ви гарантовано отримаєте кадри, що зачаровують, в обумовлені терміни.

У нас ви можете замовити не тільки зйомку з дрону, але й повне створення ролика для будь-яких цілей (наприклад, для трансляції по телебаченню, для просування у соціальних мережах, зокрема в Інстаграм та ТікТок). Сценаристи LANET PRODUCTION напишуть режисерський сценарій, який буде основою подальшого виробництва. Потім оператори знімуть відео. При необхідності для створення ролика будуть залучені професійні актори та інші фахівці, наприклад композитор, гример або стиліст.

Після накопичення відео- та аудіоматеріалу починається етап монтажу та обробки контенту. Фахівці LANET PRODUCTION трансформують годинник відзнятого матеріалу на цікаве відео тривалістю кілька хвилин, музичний кліп або документальний ролик. На цьому етапі також виконується корекція кольору і накладаються візуальні ефекти. Завершальна стадія створення ролика – рендер у всіх форматах. Фахівці LANET PRODUCTION втілять у життя ваші найсміливіші ідеї.

Ознайомитись з роботами колективу студії можна на сайті LANET PRODUCTION у рубриці «Портфоліо».

Скільки коштує і як замовити аерозйомку в LANET PRODUCTION

Аерозйомка вважається однією з найбюджетніших послуг на ринку відеовиробництва. На ціну впливають такі фактори:

Щоб замовити зйомку з квадрокоптера або поставити інші питання, звертайтесь до менеджерів компанії LANET PRODUCTION.

Кількість переглядів: 267
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь