Вхід Реєстрація

Ближче до тіла: як правильно носити термобілизну

Колись термобілизна не була такою доступною як зараз ‒ нею більше цікавилися лижники, зимові туристи та учасники експедицій до Антарктики. Зараз же існує багато брендів, що виготовлюють такі речі. Знайти термобілизну https://styles.ua/muzhchiny/odezhda/termobele/ можна на кожне тіло ‒ як на міцну чоловічу фігуру, так і для тендітних дівчат, які не хочуть мерзнути взимку і при цьому зберігати свій стиль.

Зимовий клімат у нашій країні мінливий ‒ заморозки можуть прийти у будь-яку мить. Саме тому термобілизна ‒ кращий варіант, адже можна не надягати товсті та непривабливі кофти та пуховики, замість цього обмежившись якісним невидимим першим шаром, улюбленим одягом та легким пальто.

Термобілизна і ваша шкіра

Є кілька правил, які дозволяють носити такий одяг з комфортом. Перше з них ‒ не надягати термобілизну на інший шар одягу. Виключенням є лише спідня білизна з синтетичних матеріалів. Інші речі, особливо з бавовни, вбирають піт. Ця волога не випаровується і залишається під шаром термобілизни, а отже охолоджує тіло, провокуючи застуду. Голе тіло ‒ краща основа для вдягання таких речей. Навіть труси та бра потрібно обрати саме з синтетики, яка відштовхує вологу, щоб не отримати неприємні відчуття, від яких неможливо позбавитися.

Друге правило ‒ термобілизна має мати щільний контакт з тілом. Тільки так цей одяг зможе зберегти тепло, адже зайва циркуляція повітря лише зашкодить правильній терморегуляції.

Інші принципи вибору термобілизни

Правильно підібрана термобілизна врятує навіть у сильний мороз. Головне ‒ підібрати її відповідно ступеню вашої активності. Наприклад, якщо ви плануєте взимку лише легкі прогулянки, краще за все підійдуть моделі з натуральних матеріалів ‒ зазвичай це вовна. Цей матеріал чудово гріє, але вологу не вбирає, як це робить бавовна. Проте, речі з бавовни не будуть найкращим вибором для зими, адже така тканина зовсім не відводить піт. 

Для більш активних дій ‒ наприклад, хайкінгу, бігу або інших спортивних занять на вулиці, у пригоді стануть моделі з синтетичних тканин. Синтетика чудово відводить вологу, забезпечуючи правильну терморегуляцію під час інтенсивних занять спортом.

В умовах дуже сильних морозів найкращою буде комбінація з термобілизни, речей з флісу та мембрани. На голе тіло потрібно надягти перший шар ‒ він має добре облягати фігуру. Після нього можна накинути кофту або джемпер з флісу, а зверху ‒ теплу куртку з покриттям з мембрани. Буде добре, якщо штани теж будуть ззовні з мембрани, а під нею буде флісова підкладка. Таке поєднання буде ефективним не тільки для спортсменів, що полюбляють зимові тренування на свіжому повітрі, але й для тих, хто особливо сильно змерзає взимку. Також такий комплект буде в пригоді для зимового туризму або для відвідування гірськолижної траси.

Кількість переглядів: 435
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь