Вхід Реєстрація

Букет нареченої i весiльний рушник - як обрати?

Історія весільного букета налічує понад 2 тисячі років. Наші пращури використовували гарний букет квітів, щоб продемонструвати єднання з природою та добробут в будинку. Кидати весільний букет - це старовинний ритуал, який прийшов до нас із Європи. А традиція розігрувати підв'язку нареченої з'явилася ще у середньовічній Англії. Якщо раніше весільні букети вважалися оберегом від злих духів, то тепер вони стали важливим елементом урочистості. Весільні квіткові композиції вирізняються своєю вишуканістю, тому букет квітів https://flowers.ua/ua/bukety-tsvetov краще замовляти у великих інтернет-магазинах.

Яким має бути букет нареченої

Флористи впевнені, що букет - це найважливіший елемент свята. При виборі композиції слід орієнтуватися на загальний стиль урочистості та особисті уподобання пари. Тільки великі сервіси зможуть запропонувати молодятам широкий вибір, а організацією мають займатися справжні фахівці. Наприклад, сервіс flowers.ua пропонує допомогу флористів, які здатні сформувати унікальну композицію навіть по фото. Замовлення квітів на таке свято завжди роблять заздалегідь. Між живими та штучними квітами, як правило, вибір роблять на користь першого варіанту.

Для подружок нареченої варто підбирати окремі квіткові композиції. Грамотний флорист зробить так, що вони підкреслюватимуть весільний букет і доповнюватимуть його. Давня традиція свідчить, що подружка нареченої, яка спіймала букет, дуже скоро зіграє весілля і знайде кохання всього свого життя. Створення квіткових аксесуарів для усієї родини краще довірити професіоналам своєї справи. Троянди, півонії або інші квіти для букета повинні поєднуватися із сукнею нареченої. Букет нареченій дарують одразу після викупу. Не треба зволікати із замовленням квітів до останньої хвилини. Добре, що доставка квітів від flowers.ua здійснюється в той самий день. Власна кур'єрська служба в інтернет-магазині працює цілодобово, а це дуже зручно під час весільного божевілля. 

Весільні рушники

З весіллям пов'язано стільки ритуалів та традицій, що запам'ятати їх усих практично неможливо. Сьогодні молодята все частіше звертають увагу на традиційні обряди, де часто згадується весільний рушник. Це не просто гарний атрибут, а ще й річ, яка буквально просякнута символізмом. Ще в Скандинавії руки молодят обв'язували рушником на знак того, що у двох людей спільна доля. Також це символ продовження роду і зв'язок людини зі своїм духовним корінням. Для весілля найчастіше вибирають аксесуар із льону, бажано, зроблений вручну. У різних частинах України використовують спеціальне вишивання. Кожен наділяє вишивку частинкою своїх переживань та охоронних знаків. Універсального підходу немає, тому не соромтеся імпровізувати. Раніше рушники вишивали у червоний, проте можна легко адаптувати колір під загальну колірну гаму. Під час церемонії використовують кілька різновидів вишитих рушників:

Кількість переглядів: 358
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь