Вхід Реєстрація

Букети з польових квітів

В останні кілька років в флористиці широко поширений тренд на природність і натуральність, і, безумовно саме польові квіти являють собою уособлення цього напрямку - ромашки, маки, волошки, всі вони бажані гості для квіткових гурманів. Однак, має дана тенденція і ряд проблем, а точніше одну, найголовнішу проблему, якої власне викликаний дефіцит подібних товарів на ринку, і, що випливає звідси підвищений попит. Справа в тому, що після того, як більшість польових квітів були зрізані, свіжість вони зберігають лише протягом декількох годин, хоча вже згадані ромашки або соняшники все ж стоять кілька днів, решта ж польове різнотрав'я в'яне буквально на очах, через що серйозно застосовуватися в комерційній індустрії просто не може.

Знайомтеся, сухоцвіти!

Відрадно, що з цієї патової ситуації є вихід і ім'я йому - сухоцвіти. Це такі рослини, суцвіття або бутони яких не в'януть в зрізаному вигляді, а швидше висихають, зберігаючи при це первозданний відтінок і розмір. З плином часу вони тьмяніють і зменшуються в об'ємі, але відбувається це настільки повільно, що процес затягується на довгі місяці, і в цілому про них можна говорити, як про нев'янучі рослини!

Також до цієї категорії у флористиці відносять різні види класів і трав, наприклад, ковила, бавовна і всілякі лози. Симбіоз всіх цих становить прекрасно вкладається в канву про природність і екологічності і виглядає ковтком свіжого повітря в флористичних концепціях, а стійкість таких рішень дозволить милуватися подібними роботами дуже і дуже довго.

Флористика

Застосування польових квітів і сухоцвітів у флористиці досить велике і обмежується лише фантазією виконавця, відзначити варто лише необхідність дотримуватися стилю і не відхилятися від загальної ідеї. Бажано віддавати перевагу натуральним матеріалам при оформленні - кошики з лози, дерев'яні кашпо, різноманітність зелені, тканини і сітки з натуральних матеріалів з великою структурою, мішковина, крафт папір. Не позбавлені права на життя і контрастні рішення, де польові квіти обрамляють ніжною тишею або подають як композицій, виконаних в витончених, граціозних капелюшних коробках.

Говорячи безпосередньо про компонування рослин можна відзначити, що вироби часто роблять пухкими і нерівномірними, імітуючи їх природний стан, виростання на різних рельєфах і в різних пропорціях. Широке поширення набули наші сьогоднішні герої в весільних композиціях осінньої спрямованості, подібна стилізація обіцяє молодій сім'ї багатство, достаток, благополуччя, благоденство в прийдешньої довгого і щасливого подружнього життя.

В інтернет магазині Moonflowers Ви не тільки знайдете безліч цікавих композицій на будь-який смак і гаманець, але і зможете замовити цілодобову доставку букета в будь-який куточок Одеси. Висока якість сервісу і розумні ціни Вас порадують, звертайтеся за телефонами:

098 288 633 4

093 90 577 90

095 56 31 231 (vibr, whats app, telegram).

Кількість переглядів: 2017
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь