Вхід Реєстрація

DIY декор: Створення незабутньої фотозони для весілля

Оригінальна фотозона для весілля – простий та доступний спосіб подарувати приємні емоції молодятам та їхнім гостям. Вона стане окрасою весільної церемонії та дозволить зробити безліч пам'ятних фотографій.

Бюджетна фотозона на весілля виготовляється із плитних матеріалів та прикрашається стильним декором, представленим у широкому асортименті. Компанія пропонує якісну продукцію та розпил ДСП за доступними розцінками.

Оптимальне рішення – фотозона із фанери, виготовлення якої складається з кількох етапів. Це планування дизайну, розрізання/оздоблення фанерних листів, декорування, доставка та монтаж.

Планування теми та дизайн

Перший етап – розробка теми та дизайнерського оформлення. Для цього фахівці враховують побажання молодят та колірну гаму весілля. Вона може виконувати ряд завдань, а саме:

Фотозона весільна має бути стійкою та естетично привабливою, тому важливо звертатися до професіоналів. Вони враховують побажання клієнтів, використовують якісні матеріали та пропонують на вибір цікаві та актуальні теми для дизайнерського оформлення.

Розрізання та оздоблення фанери

Після розробки дизайну приступають до розрізання фанерних листів з подальшим оздобленням. За посиланням можна замовити фанеру ламіновану ціну якої цілком доступна, а якість гарантується перевіреним виробником.

Роботи з розрізання фанери виготовляються на фрезерних верстатах нового покоління (форматно-розкроювальні) кваліфікованими майстрами. Ціна розраховується за один погонний метр.

Після розрізки проводиться обробка, і це може бути радіусна обробка, кромкування, фрезерування з метою зміни товщини матеріалу та ін.

Декорування та фінішування

В якості декору можуть бути використані різні матеріали і декоративні елементи, а саме:

При виборі декору враховується низка факторів – модні тенденції, стиль та кольорова гама, місце проведення весільної урочистості, побажання молодят та ін.

Монтаж та встановлення

Важливий момент – це не лише гарне оформлення фотозони на весілля, а й грамотний вибір місця для встановлення. Наприклад, якщо захід проходить у ресторані, то гарне рішення – встановлення конструкції біля вільної стіни.

Конструкція повинна бути не тільки оригінально оформленою, а й стійкою, міцною та надійною. На весіллі, як правило, багато дітей різного віку, але для них організатори рекомендують встановлювати окрему розважальну дитячу зону.

Якщо весільна церемонія виїзна, тобто просто неба, то фотозона повинна бути максимально стійкою і для цього використовують металевий каркас і важкий декор, наприклад, арка.

Кількість переглядів: 615
Дата редагування: 2023-10-26

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь