Вхід Реєстрація

Головні рекомендації по вибору золотих кілець

Всі жінки відрізняються один від одного унікальністю, при цьому кожна прагне своїм виглядом підкреслити особисту індивідуальність і стиль. Найчастіше жінки для цього використовують не тільки модний одяг, а й гарні ювелірні вироби. На підставу цього, вирушаючи в спеціалізований магазин вони повинні розуміти, як вибирати якісні золоті кільця, щоб не придбати підробку.

Професіонали при виборі золотих прикрас рекомендують в розрахунок брати не тільки колір очей і волосся, але ще зачіску, індивідуальні риси, овал обличчя і комплекцію модниці. Серед великої різноманітності металів, використовуваних ювелірами, особлива популярність все одно віддається золоту. Дами, підбираючи індивідуальний образ, можуть зробити вибір у бік екстравагантності або підкреслити особисту скромність і стриманість.

Основні правила

Щоб придбати якісні кільця з золота покупки доцільніше виконувати в великих салонах, відомих, великих ювелірних магазинах перевірених виробників. Найчастіше такі точки надають покупцям гарантійний талон на виріб. Як правило, це можна відразу зарахувати до ознаками якості пропонованої продукції.

Уникаючи мети, стати персонажем кримінальних зведень категорично забороняється здійснювати придбання ювелірної продукції «з рук» або «дуже дешево». Велика ймовірність, що покупцеві всунуть низькопробну підробку або крадену річ. Гарний золотий виріб ніяк не може коштувати дешево. Хоча великі виробники, іноді через спеціалізовані магазини, можуть пропонувати аукціонні товари, справжність яких обов'язково повинна підтверджуватися супутньою документацією - гарантією, товарним чеком, ярликом виробника.

Інші поради

На справжність, цінність золотої продукції вказує проба, яка вказує кількість в конкретному сплаві чистого золота. Різні торгові точки пропонують кільця 750, 585 або 375 проби, каталог одного з яких можна знайти в мережі за адресою https://tangogold.com.ua/zolotye-kolca/. У ситуації, коли значення вказується менше зазначених чисел, то говорити про коштовності металу не доводиться, більше для таких виробів підходить назва - біжутерія.

Клеймо, що відображає величину проби, зазвичай розташовується з внутрішнього боку ювелірної продукції. Цифри повинні бути ясно помітними, неможливо змазаними. Якщо у покупця поганий зір, він має право попросити у продавця лупу, Так можна буде розглянути пробу, а також інші елементи прикраси.

Кількість переглядів: 170
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь