Вхід Реєстрація

Хто має купувати букет нареченій? Прикмети, традиції

Одруження — воістину особлива подія. У цей момент дівчата почуваються справжніми принцесами. Одеська компанія IG Flowers із задоволенням допоможе створити різноманітні весільні композиції з квітів для прекрасних дам за привабливими цінами. Доставку здійснюємо на всій території Одеси. Вартість уточнюйте під час замовлення.

Ловити букет нареченої — стародавній звичай на одруженні церемонії. Подружки збираються, щоб квітковий атрибут «сам визначив» чергову майбутню дружину. Така прикмета: хтось зловить, та й наступної вийде заміж. Букет має радувати дівоче око. Адже із витонченим атрибутом обов'язково будуть симпатичні фотографії.

«Букет нареченої»: історія виникнення

Перша флористична композиція, що стала прабатьком сьогоднішніх традицій, з'явилася в Англії на весіллі у королеви Вікторії. Спочатку ідея полягала в тому, що складові мають бути їстівними, і вжити наречений і наречену після проведення церемонії. Взагалі звичай з квітами зародився набагато раніше, але мав інший характер. Нареченої одягали оздоблення з зв'язкою квітів, оскільки вважалося, що рослини мають магічні властивості. Якщо раніше такий атрибут вважався талісманом та оберегом для дівчини, то сьогодні це символіка світлого свята. Також із гарним букетом виходять чудові фотографії. Замовте в компанії IG Flowers квіти і ми доставимо їх точно вчасно.

Звичай кажуть про те, що якщо подружка нареченої спіймала букет, то протягом року їй зроблять пропозицію. Ця традиція також зародилася ще в давнину, коли нареченої кидали через плече свої дорогоцінні декорації, а на дівчину, яка зловила прикрасу, чекала взаємна любов. Про терміни не згадувалося. В наш час звичай адаптований під сучасність.

Чи може букет нареченої бути не натуральним

Насправді квіти нареченої — це важливий атрибут її образу та свята. Звичками забороняється використання штучних композицій. Єдиним винятком є ​​варіант флористичних дублів, що використовується в сучасності. Їх створюють для подружок нареченої.

До переваг несправжніх букетних композицій належать такі:

Традиції все ж таки залишають лаври живим квітам. Це і красивіше, і естетичніше. Однак для подружок нареченої потрібно використовувати окрему композицію. Саме так свідчать прикмети народностей. За стародавніми звичаями сам букет новоспечена дружина не повинна зберігати. Максимум, що допускається — засушити пелюстки. Інші частини рослин необхідно спалити. Цей ритуал допомагає зміцнити шлюб та дає додатковий захист.

Хто дарує букет нареченій

У сучасному суспільстві різні обряди були спотворені чи зовсім забуті. Не багато хто пам'ятає, що здавна професія флориста відводилася чоловікам. З цієї причини і букет нареченій дарувати має наречений після викупу. Важливо, щоб складена композиція поєднувалася із сукнею винуватки урочистості. В даний час вибрати такий аксесуар майбутня дружина може сама, але обов'язково дарує чоловік.

При цьому немає необхідності ходити по полях і збирати рослини, адже тепер можна звернутися до фахівців. В Одесі компанія IG Flowers готова скласти весільні квіткові аксесуари і для всієї родини за бажанням молодих. Також можете замовити доставку додому, щоб не думати, як зберігати такий важливий атрибут, і наші кур'єри привезуть свіжу композицію точно вчасно.

Кількість переглядів: 328
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь