Вхід Реєстрація

Коли потрібно міняти кросівки

Навіть улюблена пара старіє та зношується. Стаптана підошва, порвана вгору або устілка — очевидні сигнали, що настав час шукати нові кросівки. Підібрати якісне брендове взуття в Україні для спорту та повсякденного життя можна за посиланням: https://ostriv.ua/ru/.

Втрата зовнішньої привабливості — не єдина нагода замінити взуття. Наявність ушкоджень підвищує ймовірність травм кісточок, колін, стегон. І не лише під час занять спортом, а й за звичайної ходьби.

Як часто слід міняти кросівки

Прийнято вважати, що стандартний термін служби взуття для бігу шосе становить близько 500-800 км, а легких кросівок - 400-500 км. Тому, якщо пробігаєте ~30 км на тиждень, доведеться міняти взуття кожні 4-6 місяців.

При цьому розрахунки залежать від кількох факторів:

Також рекомендується придбати взуття з максимальною підтримкою, щоб забезпечити необхідний захист ніг.

Відмінна перевага брендового взуття, наприклад продукції Premiata, доступної за посиланням: https://ostriv.ua/ru/brands/premiata/ — це облік анатомічних особливостей стопи та використання інноваційних технологій, що забезпечує зручну посадку та комфорт навіть при інтенсивному використанні.

Тому дискомфорт може виникнути тільки у разі повної зношеності або через неправильний підбір.

Як зрозуміти, що кросівки зношені

Варто орієнтуватися на такі моменти:

При цьому бігунам та спортсменам рекомендують мати дві пари кросівок, щоб не залежати від їхнього зносу і завжди залишатися у формі.

Кількість переглядів: 72
Дата редагування: 2024-04-21

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь