Вхід Реєстрація

Ковдри з бавовни Penelope - затишок, тепло і насолода

Мода на натуральні матеріали повертається, і хорошим прикладом є ковдри з бавовняним наповнювачем Penelope. Властивості такого виду текстилю перевірені століттями. Ще наші предки називали його «білим золотом», адже він поєднує в собі найкращі якості. Ця спальна приналежність підходить для дорослих і дітей, так як відноситься до категорії БІО-продукції.

Головні особливості

Улюблена мільйонами класика у вигляді ковдр з бавовни від бренду Penelope не втрачає своєї актуальності протягом довгих років. Вони дуже м'які і відмінно виконують свою функцію.

Основними причинами для придбання таких виробів є наступні їх особливості:

  1. Наявність щільного чохла. Виготовлений з 100% бавовни, який максимально стійкий до зношування.
  2. Стійкість до деформації. Всі використовувані при пошитті матеріали здатні витримувати великі навантаження у вигляді активної експлуатації і частих праннів.
  3. Збереження структури наповнювача. Добре пошитий чохол перешкоджає руйнуванню структури і псування виробу.
  4. Повітропроникність. При будь-якій температурі повітря в приміщенні не втрачає своїх первісних якостей і добре зберігає форму.
  5. Швидке поглинання вологи. Добре вбирають вологу, яка часто виділяється під час сну.

Фахівці, які створюють текстиль з бавовни, ретельно контролюють кожен етап виробництва. Саме тому всі моделі з асортименту мають гідні показники якості, що підтверджується сертифікатами.

Догляд за виробами

Бавовняні ковдри від бренду Penelope невибагливі в догляді. Рекомендується зрідка їх просушувати на свіжому повітрі, щоб виріб презентабельно виглядало і не скупчується неприємних запахів.

Прати такий текстиль можна в пральній машині при температурі не вище 40 градусів. При появі значних забруднень у формі плям варто відправити ковдру в професійну хімчистку. Професійний метод очищення збереже презентабельність виробу і його індивідуальні властивості.

Вибір потрібної моделі

Грамотний підхід до вибору ковдри стає результатом придбання по-справжньому якісного і зручного текстильного елемента. Бавовняні приналежності для сну не є винятком і вимагають особливої ​​уваги. З бавовни виготовляють два види ковдр Penelope:

Вибираючи ковдру з бавовни, необхідно звертати увагу не тільки на зовнішні дані текстилю, а й на багато інших характеристик. Розмір повинен повністю відповідати параметрам ліжка. Важливу роль при виборі грає якість швів, адже від якості їх виконання залежить цілісність всього виробу і його презентабельність.

Кількість переглядів: 161
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь