Вхід Реєстрація

Лазерна епіляція: усі за і проти

Лазерна епіляція у Львові — найбільш сучасний, ефективний та безболісний спосіб видалення волосся. Але він має свої мінуси. Щоб розуміти, чи підходить вам ця процедура, розглянемо її особливості докладніше.

Головні переваги

Серед плюсів лазерної епіляції варто виділити такі:

Також плюсом можна вважати можливість виконання процедури на волосяному покриві будь-якої структури та кольору, на смаглявій шкірі. Єдине застереження — засмага не має бути свіжою. Засмагати можна лише за 2 тижні до лазера.

Мінуси видалення волосся лазером

Умовний недолік лазерної епіляції — ціна. Чому умовний? Справа в тому, що на перший погляд вартість повного курсу може здатися досить високою, але до того моменту, як ви порахуєте річну суму інших видів епіляції, які ви повторюєте щомісяця. Повірте, вона суттєво перевищить вартість лазерної епіляції.

Другий мінус — більша кількість протипоказань, ніж у інших методів позбавлення від небажаної рослинності. Оскільки лазер має стимулюючу властивість, заборонено проводити процедуру, якщо в клієнта є новоутворення та цукровий діабет. Також лазерна епіляція заборонена під час вагітності, механічних або інших ушкодженнь шкіри (екземи та інших захворювань епідермісу), інфекційних хвороб, вживання деяких антибіотиків та інших препаратів.

Тому, щоб не нашкодити собі, максимально правдиво та інформативно повідомте майстра про своє здоров’я та препарати, які приймаєте. Краще, якщо фахівець матиме медичну освіту. У Києві такі майстри працюють у студії EpiLook.

Кількість переглядів: 76
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь