Вхід Реєстрація

Напрямки різноманітного вишитого традиційного одягу українців

Українське традиційне вбрання у вигляді усім відомої вишитої сорочки – це та культурна спадщина, яку в нашого народу ніколи не відібрати. Більш того, традиція вишивання протягом декількох років стрімко розповсюдилася іншими країнами. Це можна прослідкувати по тому, як багато іноземних дизайнерів впроваджують у свої моделі мотиви українського хрестика. Вишиванки для дівчаток ви можете придбати в українського виробника, речі якого зроблені з любов’ю та повагою до традиції. 

Які бувають вишиванки 

Серед того різноманіття вишитих сорочок, що пропонують виробники, дійсно можна легко загубитися. Адже стилів їх настільки багато, скільки регіонів в нашій рідній державі! Різна вишиванка підійде до відповідної події або стилю життя, тому ви точно можете обрати декілька з них: одну для відвідування робочого простору, а іншу нарядну та яскравішу для особливої події. За посиланням https://vzhe-vzhe.com/divchatam/vishivanki/ ви знайдете стримані вишиті сорочки для дівчаток, які можна буде з легкістю поєднувати зі шкільною формою. Серед сорочок, які підійдуть для щоденного носіння, ви можете обрати серед: 

Одягаючи вишиванки та віддаючи перевагу цим виробам, ви обираєте затишок та екологічність, адже всі сорочки зроблені з натуральних тканин. Серед них: льон, бавовна, інколи вовна, в залежності від сезону ви можете обирати відповідний матеріал. Льон підійде як на прохолодний період, так і на жаркий, адже здатний утримувати температуру тіла.

 

Кількість переглядів: 44
Дата редагування: 2023-12-03

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь