Вхід Реєстрація

Найдорожчі квіти у світі

Усіма доведений факт, що більшість людства вшановують квіти. Вони підіймають настрій та стали невід'ємним атрибутом більшості свят. У сучасному світі можливо купити багато різновидів квітів у різні пори року та такі, що не притаманні для окремого регіону. Достатньо звернутися у спеціалізований магазин, або скористатися послугою  доставка квітів у Луганську, щоб замовити елегантний букет для свята. Але існує багато квітів, які майже не можливо купити й на те є особисті приводи. Це стосується дуже рідких та дорогих квітів, деякі з котрих мають дуже короткий строк життя.

Яка квітка найдорожча

Обумовити ціну на рідкісні квіти неможливо, тому що вони, зазвичай, не продаються і ця величина доволі узагальнена. Тож давайте пройдемся по найрідшим та, на думку редакції, найдорожчим квітам.

У перший рядок можна поставити кадупул, або Королева ночі, яка своїми пелюстками схожа на пір’я, має заворожуючий аромат та належить до сімейства кактусових, хоча зовні зовсім на них не схожа. Ця рослина не живе у зрізаному вигляді, не любить денного світла, тому квітне тільки вночі. Побачити її дивовижність пощастить не кожному, бо зустрічається вона, в основному, лише на Шрі Ланці. 

Наступним дивом природи, можна назвати тюльпан Король ночі, який з’явився ще у шістнадцятому сторіччі, на теренах Голландії. Ця квітка з темно-фіолетовим кольором, є у продажі та не дуже вибаглива, але коштує дуже кругленьку суму, тому не кожному випадає можливість її отримати.

Найрідше квітучою рослиною вважається червона камелія, яка прозростала на території Китаю, але зараз там, взагалі зникла. Зараз її вирощують у Лондоні та Новій Зеландії в одиничних екземплярах. А навпаки, дуже звісні жовті та малинові, прозростають на американському континенті, а шоколадну космею, завдяки вченим, вдалося врятувати. 

Можна ще виділити декілька рослин, які теж вважаються рідкими:

Усі ці квіти дуже рідкісні та їх, майже, неможливо купити, але якщо вам дуже подобається флористика ви можете замовити доставку квітів або можна пошукати щось більш доступне. Кожна квітка має свої вподобання, але треба обов’язково враховувати, що деякі, можуть бути досить токсичні. У погоні за екзотичними та рідкісними рослинами люди забувають про небезпеку на яку можуть наражати себе та оточуючих.

Кількість переглядів: 153
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь