Вхід Реєстрація

Найкращі локації для сімейної фотосесії

Новорічна зимова фотозйомка у “Zoom studiо” для багатьох сімей вже є традицією, щоб зібратись усім разом і зберегти унікальні миті з життя родини на фото: погляди, усмішки, настрій, емоції дітей та дорослих. І не важливо чи осіння чи зимова пора за вікном, професіонали студії запевняють, що опинившись у просторі «Zoom studio» кожен відчує тепло та отримає якісний результат!

Новорічний інтер’єр у Zoom studio фото

Фотосесія вагітних

Фотосесія вагітності – це «must have» для всіх сімей. З часом ми змінюємось, діти дорослішають і полишають сімейний затишок, а фото завжди допоможуть вам згадати та повернутися в щасливі хвилини сімейного життя. Студійна фотосесія вагітності – це також відмінний подарунок для близьких. 

Фотографи команди «Zoom studio» переконані, що кожна жінка у період вагітності набуває унікальних рис. Фото, де зображена вагітна жінка, є документальними, оскільки засвідчують важливий момент зародження нового життя. Фотостудія «Zoom studio» є ідеальним варіантом для фотосесії на будь-якому місяці вагітності, оскільки гарантує красиві кадри незалежно від погодних умов, часу доби, тощо.

Комфортні умови фотостудії «Zoom studio» підійдуть для всіх, хто цінує спокійну атмосферу, зручність та затишок. Для того, щоб фотосесія пройшла добре, фотографу та моделі варто приділити увагу багатьом моментам.

  1. Зйомки та тривалість. Фото вагітності рекомендовано робити у кінці 6-го на початку 7-го місяця вагітності, зважаючи на стан здоров’я та самопочуття. Середня тривалість фотосесії вагітності – до 2-х годин. Цього достатньо для комфортної різнопланової зйомки у 2-х образах або на 2-х локаціях

  2. Ідея зйомки та пошук натхнення. Заздалегідь подумайте над ідеєю зйомки та підготуйте цікавий реквізит. Цікаві ідеї можна знайти у Pinterest, Behance, Splasher, тощо.

  3. Образ та тематика. Дуже важливо обрати зручний та доречний одяг у ніжних, легких кольорових гамах чи білих сорочках.

  4. Макіяж. Важливо не перестаратись з макіяжем і обирати макіяж, який би органічно вписався в образ вагітної майбутньої мами.

  5. Комфорт та затишок. «Zoom studio» – ідеальний варіант для цілорічних фотосесій, оскільки поєднує у собі комфорт, стиль, хороше опалення та кондиціонування.

  6. Подолайте свої комплекси. Фотографи «Zoom studio» світловими схемами вміють приховати недоліки та показати людину з найкращих ракурсів.

  7. Сімейні кадри. Фотосесію варто поділити на частини, приділивши увагу різноплановості та деталям. Старших дітей та фото з чоловіком найкраще робити у другій половині зйомки. Для чоловіка варто обрати з одягу щось подібне за стилем та кольоровою гамою.

  8. Здоровий сон та самопочуття. Перед зйомкою важливо добре виспатись, відкласти всі робочі справи та налаштувати себе на хороші емоції та зустріч з малюком.

Дитяча фотосесія

У фотостудії «Zoom studio» можна зробити не просто фото, а сповнену креативу, оригінальності та творчого бачення сімейну фотосесію, яка з роками буде мати все більшу цінність для вас і вашої дитини. Фотографи студії рекомендують фотографувати дітей два рази в рік до 6 років, тому що в цей період життя ваші діти дуже сильно змінюються і важливо все це зафіксувати. Після 7 років бажано робити хоча б одну фотосесію на рік для цілісності дитячого альбому.

Зазвичай, дитяча фотосесія триває не більше півтори години, але значну увагу варто приділити створенню позитивної атмосфери і налагодженню контакту між дитиною та фотографом. Для того, щоб фотосесія пройшла успішно, важливо дотримуватись декількох порад.

Фотографи «Zoom studio» мають значний досвід роботи з дітьми і зроблять все можливе, щоб знайти контакт з вашою малечею, однак важливо, щоб і батьки перед фотосесією налаштували дитину на чудову подію!

Зал з фонами у Zoom studio фото

Сімейна фотосесія

Суть сімейної фотосесії полягає в тому, щоб взявши в руки сімейне фото, людина згадала все прекрасне, що об’єднує її сім’ю і відновила почуття та стосунки.

Естетичний аспект сімейної фотографії фотографи «Zoom studio» вбачають у двох рівнях. Перший – це естетичні якості фотографії загалом, серед них – професійні якості світлини, уміння побачити ракурс, знайти відповідний кут зору і вдало зловити неповторну сімейну мить, а також якість апаратури та інші професійні і технічні компоненти роботи фотографа. Другий рівень – це внутрішня якість сімейних фото, художня цінність фотографії, яка дає підстави говорити про неї як про твір мистецтва. Це та якість фотографії, яка відчувається на емоційному рівні людини і яку намагаються передати професіонали студії.

Щоб сімейна фотосесія стала одним із найкращих днів в житті, потрібно звернути увагу на основні моменти:

1. Взаємодія між всіма членами сім’ї. На фотосесію потрібно прийти, коли ви та діти добре виспались, поїли, маєте свіжий вигляд, гарний настрій та перебуваєте у добрих взаєминах один з одним. Професійний студійний фотограф допоможе впоратись з хвилюванням, почуватися комфортно і розслаблено.

2. Якщо у вас насичений робочий день, то обов’язково на фотосесію потрібно виділити саме вихідний день, щоб вас не відволікали телефонні дзвінки та робочі думки.

3. Попередьте свого чоловіка про те, що він буде задіяний в кадрах періодично, і що це не є таким виснажливим процесом. Спробуйте донести думку про те, що це робиться задля майбутніх спогадів, заради коханої дружини та дітей.

4. Найважливіше – довіра до фотографа і впевненість у тому, що він зробить усе можливе, щоб згодом ви тішились найкращим результатом.

5. Розслабтесь, насолоджуйтесь, радійте та будьте самі собою. Тоді результат перевершить всі ваші сподівання. А команда фотостудії “Zoom studio” вміє приємно дивувати!

Кількість переглядів: 508
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь