Вхід Реєстрація

Неймовірна ціна на Роумінг в Єгипті

Єгипет — найпопулярніший курорт, куди щороку їздять відпочивати тисячі українців. Проте, незважаючи на велику відстань, за бажанням чи потребою людям потрібно періодично підтримувати контакт з Україною. А для цього, як правило, використовуються мобільний зв'язок та мобільний інтернет. При виїзді за кордон смартфон автоматично переходить у режим роумінгу, що накладає обмеження на деякі послуги та підвищує тарифи. Сьогодні роумінг в Єгипті від Київстар є одним із найдоступніших на ринку. Саме тому має сенс розглянути цей варіант як засіб зв'язку з рідною країною.

Ціни на роумінг у Єгипті

Оплату компанія «Київстар» стягує за пакет послуг на день. Щоб перевірити залишок невикористаних хвилин розмови, повідомлень та мегабайт мобільного інтернету, потрібно на смартфоні ввести комбінацію символів *106*1*2#, після чого натиснути виклик. Так ви отримаєте необхідну інформацію.

Станом на січень 2022 року розцінки на роумінг в Єгипті від Київстар:

Хвилини мобільного зв'язку можна використовувати не лише для дзвінків до України, а й на місцеві телефонні номери.

Переваги роумінгу від Київстар

Є кілька причин, чому є сенс використовувати в роумінгу саме пропозиції компанії Київстар:

Якщо ви плануєте поїздку до Єгипту - подбайте про те, щоб у далекій країні у вас завжди був зв'язок із будинком. Це особливо важливо для молодят. Постійні дзвінки батькам, довгі опис місцевих пам'яток та сотні фотографій у месенджерах чи соціальних мережах — з роумінгом від Київстар із цим точно не виникне жодних проблем.

Кількість переглядів: 732
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь