Вхід Реєстрація

Обручки – традиційний символ вірності та вічного кохання

Весільні кільця є найбільш поширеним символом одруження, і саме цей ювелірний виріб демонструє сімейний стан людини. Це невід'ємний атрибут весілля, який молодята надягають як обіцянку зберігати вірність, любити та піклуватися про свого партнера все життя. В Україні символічну ювелірну прикрасу носять на правому безіменному пальці. Ця традиція пов'язана з тим, що за заявою стародавніх греків саме через цей палець проходить найтонший нерв до серця. Перші обручки мали лаконічний вигляд, але сьогодні ювеліри навчилися створювати справжні витвори мистецтва, здатні стати важливим нагадуванням про такий значущий день.

Крім класичних рішень, молоді пари часто обирають індивідуалізовані ювелірні вироби. Це можуть бути обручки зі вставками діамантів, гравіюванням, орнаментами. Якщо говорити про форму прикраси, то найбільш поширені американка з рівними гранями та європейка з опуклою зовнішньою частиною.

Рекомендації щодо вибору обручок золотих

Важливу роль при виборі символічного прикраси відіграють розмір, вигляд та колір металу та дизайн. Традиційним рішенням є мінімалістичні моделі у жовтому, білому та червоному золоті. Популярним є і поєднання двох кольорів дорогоцінного металу в одному виробі. Це практичніший варіант для повсякденного носіння та комбінування з іншими ювелірними виробами.

Важливо, щоб обручки виготовлялися з одного металу для подружжя, а також оформлялися в одному стилі. Такі прикраси завжди мають замкнуту форму як символ нескінченного кохання. Найбільш популярні характеристики: золото 585 проби, правильна форма, лаконічне оформлення, середня ширина, відсутність обробки. Металева поверхня може бути як глянсовою, так і матовою.

Які обручки від виробника представлені в інтернет-магазині stolychnashop.com.ua:

 

Прикраса повинна бути зручною для повсякденного носіння, поєднуватися зі звичним стилем в одязі та способі життя. Рекомендується вибирати ювелірний виріб на піврозміру більше, щоб його було легко знімати та надягати. А також враховуйте не тільки обсяг пальця, а й особливості будови фалангу.

Де замовити ексклюзивні весільні каблучки з доставкою по Україні.

Столична Ювелірна Фабрика™ є одним з лідерів українського ринку коштовностей, яка з 1997 року регулярно розвиває та розширює асортимент ювелірних виробів. Сьогодні у каталозі виробника представлені усі види прикрас, які можна придбати з безстроковою гарантією. Тут ви знайдете і обручки на будь-який смак. Також є виготовлення прикрас потрібного розміру на замовлення. Приміряти ювелірні вироби пропонується в одному з бутіків Московської Ювелірної Фабрики в різних містах України.

Ви можете сплатити коштовності одним із способів: на виплат, частинами, безготівково та готівкою. Також пропонується обмін старих ювелірних виробів на нові. Замовляйте весільні кільця у Столичної Ювелірної Фабрики™ з доставкою по Україні на відділення пошти та у фірмові магазини виробника.

Кількість переглядів: 117
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь