Вхід Реєстрація

Обирайте сумку відповідально

В наш час великого поширення набирає тенденція, яку коротко можна визначити як «свідомий шопінг». Це явище характеризується помірним ставленням до придбання нових речей та здатністю обирати те, що дійсно вам потрібно, а не бездумно скуповувати розрекламовані товари чи ті, на які діють спокусливі знижки. 

Жіночу сумку також слід вибирати виважено. Взагалі значна кількість стилістів в різноманітних соцмережах та інших  інтернет-джерелах радять складати конкретний перелік речей, які вам потрібні, опираючись на тому, що вже є у вашому гардеробі. Теж саме стосується і аксесуарів, адже саме вони здатні освіжити базовий образ, зробити його завершеним і неповторним. 

Важливі критерії вибору моделі

Звісно, можна придбати першу ліпшу сумку, яка вам сподобалась, але в такому випадку ви ризикуєте потрапити у ситуацію, коли є красива річ, але її ні з чим поєднати. Проте, можна вчинити по-іншому. Спочатку варто проаналізувати  гардероб та відповісти собі на питання: 

Такі, здавалося б, банальні запитання сформують у вашій свідомості чітке уявлення, що саме слід шукати на полицях магазинів. Також не  варто купувати сумку, яка є ультрамодною. Зазвичай такі речі розраховані на один сезон, тож наступного року вам доведеться ходити із застарілою моделлю або купувати щось нове. 

Якщо говорити про актуальні стилістичні прийоми, то новим цікавим поєднанням є підбір сумки під колір верхнього одягу (плаща, пальто чи куртки), шапки чи шарфа. Такий прийом є більш сучасним та сміливим, ніж класичний підбір сумки під колір взуття. 

Щоб почувати себе впевнено, дуже важливо постійно тренувати «м’яз стилю». Наприклад, можна спостерігати, як поєднують різні аксесуари відомі ікони стилю чи модні блогери, та цікаві ідеї втілювати у власних образах.

Довговічність 

Декілька слів можна зазначити щодо матеріалу. Одним із найпопулярніших залишається натуральна шкіра. Вона є досить стійкою до різних зовнішніх факторів та при бажанні її можна вдало відреставрувати: замінити фурнітуру, освіжити колір тощо. У такому випадку  при мінімальних фінансових витратах ви отримаєте фактично нову річ. 

Отож, нехай покупки завжди приносять вам задоволення та підкреслюють вашу природню привабливість і красу. Замовляйте те, що пасує до вашого образу й стилю, щоб почуватися впевнено в будь-якій ситуації.

Кількість переглядів: 118
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь