Вхід Реєстрація

Пісня на весілля

Жодне весілля не можна уявити без музики. Живі музиканти, кавер-бенди, рок-гурти або просто вокалісти із задоволенням додадуть до Вашого особливого дня святкового настрою. Але давайте поговоримо про випадок, коли Ви особисто вирішили висловити почуття мовою пісні. Наскільки це гарна ідея і як її реалізувати?


За словами директора вокальної школи, підготовка вокального номера на свято - розповсюджена послуга. Отже, Ви хочете заспівати на весіллі для коханої людини, хоча раніше не співали. Чи варто це робити і що очікувати кожен досвідчений викладач скаже вже на прослуховуванні. Що тут треба брати до уваги

  1. З якими даними ви приходите. У Вас від природи гарний слух та голос, але є сумніви? Викладач допоможе підготувати номер і виступити більш впевнено та професійно. Ви не завжди попадаєте в ноти? Чи варто взагалі спробувати, можуть вирішити такі фактори як час та вибір пісні.
  2. У вас із коханою людиною є “ваша” пісня, або є якась конкретна, без якої не уявляєте своє свято? Сюрприз, вона може не підходити Вам по тембру, діапазону чи бути занадто складною. Частково цю проблему можна вирішити, змінивши тональність пісні та трохи переробивши партію, або можна підібрати з викладачем більш відповідну. Ви самі написали текст та можете наспівати мелодію? Будь яка велика вольна школа допоможе зробити якісний запис та аранжування.
  3. Фактор часу - підготовка до весілля може зайняти в кілька разів більше часу, ніж ви на початку на це запланували. Якщо на уроки вокалу ви виділяєте час за залишковим принципом - це додасть стресу та відчуття, що ви не встигаєте все заплановане. Якщо готуватись дуже заздалегідь - успіх майже гарантовано, тому що сучасні методики постановки голосу працюють для людей з будь якими даними, можливо, за винятком проблем з почуттям ритму. Брати уроки вокалу можна не тільки в студії, але й онлайн - це зекономить Ваш час на дорогу до студії.
  4. Хочете заспівати в дуеті? Ваші голоси мають бути співзвучні, це буває не завжди.

Отже, прийняти рішення краще після пробного заняття або прослуховування. Дуже часто викладачі вокалу можуть не тільки підготувати Вас до виступу, але також виступити в ролі акомпаніатора та бек-вокалу.  Більшість вокальних шкіл зараз працює з дорослими, які починають з нуля. Тому, відкинувши сумніви, сміливо записуйтесь на пробний урок, це може додати яскравих емоцій до вашого свята.

Кількість переглядів: 443
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь