Вхід Реєстрація

Як доглядати за сумкою

Нова сумка не завжди буде такою гарною, як на початку, особливо, якщо ви не будете за нею ніяк доглядати. Навіть якщо купити якісну модель у перевіреному інтернет магазині сумок як bagtone.ua, при відсутності догляду вона втратить свій зовнішний вигляд через деякий час. Але вихід є — прочитайте наші поради щодо різних моделей сумок та зберігайте їх в ідеальному стані якнайдовше.

Шоппер

Внаслідок активної носки (адже шоппер ми беремо з собою майже кожного дня) ця модель сумки може втратити охайний вигляд дуже швидко. До того ж, шоппери виробляються з тканини, а вона сильніше поглинає забруднення, аніж шкіра. Не потрібно прати шоппер, але протирати його, прибираючи пил та легкі забруднення потрібно регулярно, хоча б через день (краще — кожного разу, коли ви його використовуєте).

Клатч

Якщо ви купили жіночий клатч https://bagtone.ua/uk/zhinochi-klatchi/ для вечірок та важливих заходів, то правильний догляд за ним — дуже важливий. Адже гарний аксесуар завжди привертає увагу та має відповідати всьому образу. Для захисту від вологи та пилу клатч краще тримати в коробці або чохлі. Також його потрібно захищати від деформацій, тож виділіть окремий куточок для сумки. Протирати його зовні можно злегка змоченою у воді тканиною без ворсу. Але якщо клатч із замші, то долгяд потрібен сухий. Використовуйте м’які щітки для таких випадків.

Тоут

Тоут, особливо, якщо він не має жорсткого каркасу, може легко втратити свою форму. Тож зберігати його потрібно в горизонтальному положенні, уникаючи заломів та відбитків від важких предметів. Щоб не залишалися плями та розводи, тоут потрібно просушувати після вологої погоди. Очистити пил допоможуть прості серветки чи волога тканина.

Рюкзак

Активні люди полюбляють рюкзаки та часто їх використовують, через що вони швидко забруднюються та потребують регулярного протирання м’якою тканиною. Також рекомендується ручне прання, якщо забруднення сильні. Рюкзаки розраховані на конкретну вагу, яку не варто перевищувати, щоб не зіпсувати форму виробу.

Сумка на пояс

Догляд за такою сумкою дещо відрізняється від інших. Особливо це стосується дрібних деталей, ременів та кріплень сумки. Вони потребують більш детальної уваги. Очищати поверхню сумки рекомендується так само, як і в інших моделях. Прати її можна тільки в тому випадку, якщо на ній немає металевих елементів, а основа виготовлена не зі шкіри.

Класична сумка

Цей елегантний аксесуар варто ставити тільки на чисті та сухі поверхні, інакше сумка знизу швидко зіпсується. Також треба доглядати за фурнітурою, вчасно замінювати її та не носити велику вагу в такій сумці, щоб не допустити поломок. Підкладку потрібно струшувати, а зверху очищати сумку тканиною. В продажу можна знайти спеціальні засоби для догляду за сумками із різних матеріалів. Наприклад, водовідштовхуючі спреї. Будь-яку модель потрібно регулярно оглядати, щоб вчасно видалити забруднення та берегти від прямих сонячних променів. Тоді вони будуть довгий час слугувати вам та збережуть свій первинний вигляд навіть після років носки.

Кількість переглядів: 88
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь