Вхід Реєстрація

Що подарувати на річницю весілля: найкращі подарунки для близької людини

Річниця весілля — важливе свято в житті кожної сім’ї. Подарунок не обов’язково має бути дорогим, зате повинен нести певний зміст: символізувати кохання, турботу й нагадувати про щасливі моменти, проведені разом. Подарункові сертифікати на річницю весілля стануть гарним сюрпризом не лише від закоханих, але й від їхніх рідних, які прагнуть розділити з ними свято.

Як вибрати подарунок на річницю весілля

Не забувайте: кожна річниця весілля має свою дату. Саме з цим символізмом і варто пов’язати подарунок. Наприклад, перший рік подружнього життя називається «‎ситцевим». Тож гарним варіантом презенту стане відвідування майстер-класу по створенню іграшок з цього матеріалу. Чим далі, тим міцнішим стає кохання. І тим дорожчим може ставати пам’ятний подарунок.

Як подарувати коханій людині незабутні емоції

Найкращий варіант — враження в подарунок. Обирайте активності, які можна розділити вдвох:

Нехай позитивні емоції наповнюють подружжя в цей особливий день. Такі події запам’ятовуються назавжди, дозволяють зміцнити стосунки й ще більше зблизитися.

Як вибрати практичний подарунок

Якщо емоцій і вражень вдосталь у повсякденному житті, то краще — купити якусь символічну річ. Наприклад, Giftmall пропонує подарункові сертифікати для жінок у:

Якщо подарунок обирає жінка, то це теж може бути щось раціональне й практичне. Наприклад, паливна картка або обслуговування на СТО. Як і жінці, чоловікові можна подарувати сертифікат в магазин одягу або крамницю з аксесуарами. Також можна організувати похід в улюблений барбершоп або відвідини клубу віртуальної реальності з друзями.

Не менш цікавим варіантом стане подарунок, який наповнить дім затишком і теплом. Це можуть бути милі дрібнички, наприклад, теплі носочки або парні банні халатики. На паперове весілля (2-га річниця) купіть фотоальбом або відправляйтеся на сімейну фотосесію. Не менше затишку та турботи продемонструють:

Тож варіантів вдалих презентів на річницю весілля знайдеться чимало. Тим паче вибір зробити простіше, коли присутній дороговказ у вигляді назв конкретних річниць весілля.

Кількість переглядів: 320
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь